Ankara Escortları

DOLAR32,1916% 0.02
EURO35,0137% 0.43
STERLIN41,1028% 0.35
FRANG35,2469% 0.32
ALTIN2.450,42% -0,46
BITCOIN69.799,99-0.496

TÜRK-İŞ ADANA’DA TOPLANIYOR

Yayınlanma Tarihi :
TÜRK-İŞ ADANA’DA TOPLANIYOR

edip gulnarTürk-İş Konfederasyonunun her yıl bölgesel olarak düzenlediği Başkanlar toplantısı 18 Kasım Pazartesi günü Adana’da yapılacağı bildirildi. ‘Çalışma Yasasındaki Yeni Gelişmeler ve İş Sağlığı-Güvenliği’ adı altında düzenlenecek seminer iki gün sürecek.

TÜRK-İŞ Yönetimi Adana’da

Türk-İş 4. Bölge Temsilciliği’nin ev sahipliğinde Büyük Sürmeli Oteli’nde gerçekleştirilecek seminere Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Genel Mali Sekreter Ramazan Ağar, Genel Eğitim Sekreteri Nazmi Irgat ve Genel Teşkilatlanma Sekreteri Eyüp Alemdar katılacak. Türk-İş üst düzey yönetiminin yanı sıra Mersin, Osmaniye, Hatay, Kahramanmaraş, Gaziantep, Kilis, Diyarbakır, Adıyaman, Malatya Şanlıurfa, Elazığ, Mardin, Batman, Bitlis, Şırnak, Van, Hakkari ve Siirt illerinin Türk-İş Başkanları da toplantıda hazır bulunacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Türk-İş 4. Bölge Temsilcisi Edip Gülnar, 18-19 Kasım tarihleri arasında yapılacak eğitim seminerinde hükümetin çalışma yaşamında aldığı son kararların ele alınacağını söyledi. Gülnar, “Kurulduğu günden bu yana işçinin, emekçinin, alın terine, emeğine tüm haklarına sahip çıkan, koruyan, gözeten Türk-İŞ Konfederasyonu bundan sonra da bu amaç doğrultusunda hareket etmeye devam edecektir. AK Parti hükümetinin özellikle son günlerde çalışma hayatına yönelik aldığı ve almaya çalıştığı kararları yakından takip ediyoruz. İşçinin aleyhine olan tüm kararlara karşı tavrımızı bulunduğumuz her platformda dile getiriyoruz ve getirmeye de devam edeceğiz. Türk-İş Konfederasyonumuzun ülke genelinde düzenlediği bu eğitim seminerinde, üst düzey yöneticilerimizin katılımıyla çalışma hayatındaki gelişmeleri Türk-İş’e bağlı şube başkanlarımızla değerlendireceğiz. Seminerimizin özellikle işçi kardeşlerimizin geleceğine ve bundan sonraki sendikal çalışmalarımıza ışık tutacağına inanıyorum” diye konuştu.

Türk-İş 4. Bölge temsilcisi Edip Gülnar, Eğitim seminerinin 18 Kasım Pazartesi günü saat 09.30’da Büyük Sürmeli Otelinde başlayacağını da sözlerine ekledi.

YORUM YAP