Gündem Adana

“TRİBÜNE OYNUYORLAR”

“TRİBÜNE OYNUYORLAR”
10 Mart 2014 - 15:59

ldpLiberal Demokrat Parti Çukurova Belediye Başkan Adayı Ülkü Reyhanioğlu, belediyeyi yönetmeye talip olduğunun altını çizip ‘insanların beynini ve kalbini yönetmeye asla talip olmadık. Biz belediyenin özel sektör ile rekabet etmesinden yana değiliz’ dedi.

Çukurova İlçesi’nde seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Başkan Adayı Reyhanioğlu, belediyelerin ücretsiz hizmetlerinin işsizliği yaratacağının altını kalın çizgilerle çizip ‘Belediyeler ücretsiz hizmetlerinde özel sektörle birlikte çalışacaktır. Çukurova’da hayat düzeyinin yüksek olduğunu gerekçe göstererek tribüne oynayan bir zihniyetle başkanlık yapmak düşüncesinde değiliz. Bizim yönetimimizde halk olacak, yaşlısını düşünen, kadınlarına ve çocuklarına yönelik her türlü sosyal, kültürel ve eğitim amaçlı çalışmalarla ön plana çıkan bir belediyecilik anlayışını getireceğiz. İnsanlara kurallar koyarak bu kuralların sınırlarını aşmadan hareket etmelerini sağlayacak tavırlarla asla zorlayıcı olmayacağız. Aksine katılımcı ve tüm insanların görüşleriyle pekişen bir şeffaf belediyecilik yapacağız’ dedi.

Başkan Adayı Ülkü Reyhanioğlu, nutuk ve söylemlerle belediyecilik yönetiminden uzak, katılımcı belediyecilik noktasındaki projelerine halkın destek vermesinden mutlu olduğunu belirterek ‘Çukurova halkı doğru tercihlerini yapmasını bilecek ve LDP’nin özgürlükçü yönetimine onay verecektir. Tüm halkımızı LDP’ye destek vermeye çağırıyorum’ dedi.