Gündem Adana

TOYOTA’DA ŞENLİK VAR

TOYOTA’DA ŞENLİK VAR
22 Nisan 2014 - 16:23

23 Nisan Bayi 8stx20cmToyota, artık gelenekselleşen “23 Nisan Toyota Çocuk Şenliği ve Test Sürüş Günleri” ile Adana’lı tüm çocukları ve ailelerini 23-27 Nisan tarihleri arasında Toyota Plaza Mıçı ve Toyota Plaza Onatça’ya davet ediyor. Toyota, çocuk bayramının eğlence dolu geçmesi için farklı sürprizler hazırladı.

Toyota Plaza Mıçı veya Toyota Plaza Onatça’ya gelen çocuklar hazırlanan özel parkurda akülü mini Toyota araçlar ile test sürüşü yapacaklar. İlk Toyota’larını test edecek çocuklar, aynı zamanda yüz boyama, resim çalışmaları ve farklı oyunlar oynayacaklar. Çocuklara bu anlamlı günde ayrıca yiyecek içecek ikramları yapılacak ve çeşitli hediyeler de verilecek.

Üstelik, test sürüşüne katılan 2 çocuk  kullandıkları bu akülü araçlara sahip olacak. Akülü mini araçlardan birini kazanma şansına sahip olmak için çocukların yapmaları gereken tek şey, 23-27 Nisan tarihleri arasında Toyota Plaza Mıçı veya Toyota Plaza Onatça’ya test sürüşüne katılıp kayıt yaptırmak ve ardından telefonlarına gönderilecek şifre ile 30 Nisan-07 Mayıs tarihleri arasında toyota.com.tr’de düzenlenecek “Corolla Video Puzzle” yarışmasına 18 yaşından büyük aile fertlerinin katılmasını sağlamak olacak. Kazananlar ise 8 Mayıs tarihinde ilan edilecek.

Toyota Plaza Mıçı veya Toyota Plaza Onatça’da, anne babalar 2014 model Toyota’ları test ederken çocuklar da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkulu bir şekilde kutlayacaklar. Çocuklar bayramlarını eğlenceli bir şekilde kutlarken, aileleri de Toyota teknolojisini yakından tanıma fırsatı bulacaklar.