DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

SYNGENTA’DAN YENİ LANSMAN

Yayınlanma Tarihi :
SYNGENTA’DAN YENİ LANSMAN

syngenta-lansmanSyngenta Türkiye yeni intektisit bitki koruma çözümü AMPLIGO 150 ZC için Nisan ayı boyunca Türkiye’nin 4 farklı noktasında lansman toplantıları düzenlendi. Toplamda 450 kişilik bayi, etkileyici ve seçilen önemli üreticilerin katılımı ile gerçekleşen toplantılarda yakşalık 300.000 ha’lık pamuk üretim alanına hitap edildi.

İlk lansman toplantısı, 15.04’de bayi, etkileyici ve önemli üreticilerden oluşan (katılımcılar toplam pamuk üretim alanının yaklaşık % 80’ini kapsamaktadır; yaklaşık 170.000 ha) 150 katılımcının katkılarıyla Şanlıurfa Hilton Oteli’nde düzenlendi. Lansman organizasyonu kurumsal firma ve ürün lansman sunumları ile başladı; katılımcılar için verilen gala yemeği ile devam etti.

Organizasyonda Lubos Grepl ve Lucius Caviezel tarafından karşılama mesajı ile başladı. Kayhan Atalay, Ülke Ticari Pazarlama Müdürü, Syngenta firma kurumsal sunumunu gerçekleştirdi; Tolga Yatçı ve Can Akdeniz ise AMPLIGO 150 ZC teknik ürün sunumunu paylaştı. Katılımcılar tarafından teknik ürün sunumu ilgiyle izlendi  ve ilgi  çok yoğundu. Soru-cevap oturumu sırasında interaktif katkılarıyla AMPLIGO 150 ZC hakkında tüm bilgiler katılımcılar ile paylaşıldı.

AMPLIGO 150 ZC iki aktif madde içeren yeni bir insektisittir. Lansman toplantısı sırasında, iki farklı etki şekli, iki aktif madde (Lambda ve CTPR) tarafından ani ve uzun süreli etkinlik mesajı vurgulanmıştır. Pamuk’ta yeşil kurta karşı yeni, geniş spektrumlu bir  insektisit olan AMPLIGO 150 ZC lansmanı uzman bir ekip ile gerçekleştirilmiş; üretici ve diğer tüm katılımcıların  soruları eksiksiz yanıtlanmıştır.

Kudret Yılmaz, Doğu Bölge Müdürü, 3 yıl süren deneme sürecinden sonra üreticileri, etkileyici  ve bayilerimizi Syngenta’nın yeni bitki koruma çözümü, AMPLIGO 150 ZC ile tanıştırmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

İkinci AMPLIGO 150 ZC lansman toplantısı bayi, etkileyici, üretici ve belli başlı pamuk firmalarından katılan ziraat mühendislerinden oluşan 170 kişilik katılımcı ile 16 Nisan tarihinde Diyarbakır’da gerçekleşti.

Batı Bölge’de ise lansman toplantısı 50 önemli bayi ve 30’a yakın üreticiyle 18 Nisan tarihinde Kuşadası Hilton Doubletree Oteli’nde gerçekleşti. Kayhan Atalay’ın da katılım gösterdiği toplantıda, Syngenta’nın ana sloganı  “üretici gibi düşünüyoruz” mottosu aktarıldı. Hüseyin Gül, Batı Bölge Müdürü, pamuk üreticileri için bu yeni insektisit çözümünü tanıtmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Syngenta’nın, sunduğu  pamuk ilaçlama programı ile zengin pamuk portföyüne sahip en önemli çözüm ortağı olduğu birkez daha aktarıldı.

Adana Seyhan Oteli’nde devam eden lansman toplantılarının dördüncüsü 29 Nisan tarihinde  50 önemli bayi ve kilit üretici grubu ile birlikte gerçekleşti. Soru cevap oturumunda ürün hakkında detaylı bilgi verildi, organizasyon akşam gala yemeği ile sona erdi.

Mayıs ilk yarısında Doğu Bölge Viranşehir’de düzenlenecek olan üretici toplantılarıyla birlikte Syngenta AMPLIGO 150 ZC lansman iletişim planını toplamda 600 kişiye ulaşarak tamamlamayı hedefliyor.

Syngenta, 90’ı aşkın ülkede “Bitkideki potansiyeli hayata taşıma” hedefimizi ilke edinmiş 27,000’den fazla çalışanıyla lider küresel şirketlerden biridir. Bilimde yüksek kalite, küresel erişim ve müşterilerimize taahhütlerimiz ile, ürün verimliliğini arttırmaya, çevreyi korumaya,  sağlığı ve yaşam kalitesini geliştirmeye yardımcı oluyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen www.syngenta.com.tr ‘yi ziyaret ediniz.

YORUM YAP

DÖVİZ KURLARI

 • DolarDOLAR
  ALIŞSATIŞFARK
 • EuroEURO
  ALIŞSATIŞFARK
 • SterlinİNG. STERLİNİ
  ALIŞSATIŞFARK
 • FrangİSV. FRANGI
  ALIŞSATIŞFARK
 • Kanada DolarıKAN. DOLARI
  ALIŞSATIŞFARK
 • Çeyrek AltınÇEYREK ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
 • Gram AltınGRAM ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
 • BitcoinBITCOIN
  FİYATDEĞİŞİM

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

 • Satış
  Alış