tipobet

Gündem Adana

Egobet
Celtabet
Youwin

SÜLEYMAN SÖNMEZ, ADANA SEMALARINDA

SÜLEYMAN SÖNMEZ, ADANA SEMALARINDA
11 Aralık 2013 - 10:34

suleyman_sonmez_adana_semalarindaCHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Sönmez, CHP’nin Adana’daki tüm belediyeleri kazanması için vargücüyle çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Sönmez, Adana’daki tüm tanıtım materyallerini kullanıyor. Seyhan Belediye Başkan Aday Adaylığı’nı açıkladıktan sonra CHP’nin Adana’daki tanıtımına büyük bir sinerji getiren Süleyman Sönmez, bilboard, afiş, tv programları, gazete ilanları, raket ve bisiklet reklamlarının ardından motorlu paraşütle (paramotor) kendi ismini ve CHP logosunu Adana semalarında gezdirdi.

Adana Merkez Park’ta yamaç paraşüt eğitmenleri tarafından kalkan paramotor, Seyhan’ın tüm mahallelerine iki sorti attı. Tepebağ, Kayalıbağ, Hürriyet, Yenibey, Eskibey, Akkapı, Obalar Caddesi, Küçüksaat Meydanı, Özler Caddesi, Atatürk Caddesi, Sular, İstasyon, Cemalpaşa, Barajyolu, Denizli, Narlıca, Gürselpaşa ve Pınar Mahallesi’nin tamamını tanıtım folyosuyla gezen paramotor vatandaşların büyük ilgisini çekti.suleyman_sonmez_bisiklet

Başlattıkları çalışmaların sadece Seyhan’ı kazanmakla kalmayacağını, Adana Büyükşehir ve diğer ilçe belediyelerinin de CHP’nin sosyal demokrat belediyeciliği ile tanışmasında başrolü oynayacağını vurgulayan Sönmez, “Aday adaylığım sürecinde, Cumhuriyet Halk Partisi’nin çok değerli üyeleri ve örgütü başta olmak üzere, beni bağrına basan Seyhanlı kardeşlerime, içten destekleriyle beni yüreklendiren Adana kamuoyuna, sivil toplum kuruluşlarına, iş ve emek dünyasının mümtaz temsilcilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Seyhan’ı çağdaş bir ilçe haline getirmekte kararlı olduğunu vurgulayan Süleyman Sönmez, CHP’nin Adana’da tüm belediyeleri kazanması için vargücüyle çalışmaya devam edeceğini kaydetti.

taraftarium24

marmaris tekne turuip stresser