Gündem Adana

SÖZLÜ’YE ZİYARETÇİ AKINI

SÖZLÜ’YE ZİYARETÇİ AKINI
16 Nisan 2014 - 17:13

sozluAdana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye tebrik ve destek ziyaretleri sürüyor. Çeşitli kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütü ziyaretlerinin yanı sıra, halkın da Hüseyin Sözlü’ye yoğun ilgisi devam ediyor. Sabah saatlerinde Hüseyin Sözlü’yü Adana Yüreğir Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (YÜDAY) Başkan ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti.

YÜDAY Başkanı İbrahim Akyürek, Hüseyin Sözlü’ye görevinde başarı diledi ve derneğin mayıs ayı içinde gerçekleştirilecek gecesine davet etti.

Ardından TÖBANK İlköğretim Okulu yöneticileri Başkan Hüseyin Sözlü’yü ziyaret etti. Daha sonra Srabrenitsa Şehitleriyle ilgili oluşturulan hatıra ormanına 3 bin fidan bağışlayan Hüseyin Sözlü’ye teşekkür eden heyet makama kabul edildi ve Hüseyin Sözlü’ye minyatür Srebrenitsa Anıtı hediye etti.

Adana Varsaklar Derneği Başkanı Yusuf Umut ve dernek üyeleri de Hüseyin Sözlü’nün ziyaretçileri arasında yer aldı.

Eski Bakanlardan Ahmet Şanal ve Eski Milletvekili Cevher Cevheri, Hüseyin Sözlü’nün başarılı olmasını yürekten istediklerini ifade etti.

Yüreğir Eski Belediye Başkanı Ömer Topçu da ziyaret eden isimlerdendi.

AGİAD Başkanı Tamer Gülcan ise derneğin balosuna davette bulunmanın yanı sıra, gecede AGİAD’in Adana Marina Port Projesiyle ilgili bilgilendirme yapılacağını iletti.

Ceyhan’ın Hüseyin Sözlü’den önceki Belediye Başkanı Emin Civelek, Adana Hukukçular Derneği Başkanı Muhittin Göndermez, Aşık Feymani ve Hüseyin Sözlü’ye Siirt Veysel Karani Dokuması bir tablo hediye eden Vedat Koruklu diğer ziyaretçiler arasındaydı.

MHP Seyhan Belediye Başkan Adayı ve Eski Milletvekili Abdullah Çalışkan’la Adana Büyükşehir Belediyesi Eski Meclis Üyesi Fethi Coşkuntuncel, Hüseyin Sözlü’nün başarılı olacağını inançlarını dile getirdiler.

STÖ temsilcileri, liderler, muhtarlar ve toplum önderlerinin tebrikleri sırasında halkın ziyaretlerini  de kabul eden ve kimseyi geri çevirmeyen Hüseyin Sözlü, sorunu olan vatandaşlarla da tek tek ilgilendi ve not alınmasını sağladı.