DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

SÖZLÜ, ÖZGÜMÜŞ’Ü ÖVDÜ

Yayınlanma Tarihi :
SÖZLÜ, ÖZGÜMÜŞ’Ü ÖVDÜ

sozluozgumusCumhuriyet Halk Partisi Adana Milletvekili Ümit Özgümüş, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü ziyaret etti. Hüseyin Sözlü’ye yeni görevinde başarı dileyen Ümit Özgümüş, “Zorlu bir mücadeleden sonra Adana Büyükşehir Belediye Başanı olan Hüseyin Sözlü’yü kutluyorum. Geçmişte gerek kent yönetiminde gerek yolsuzluklarda, suistimallerde Adana’nın sürekli olarak kötü örnek olduğu bir devir kapandı. Sayın Başkan da Ceyhan Belediye Başkanı olduğu dönemden beri benim tanıdığım, sevdiğim bir arkadaşım. Bundan sonra yeni dönemde başarılı olacağına, o eski Adana imajının silinerek, yeni bir hizmet döneminin başlayacağına inanıyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.

YERİNDE ÇIKIŞLARINI ÇOK İYİ HATIRLIYORUZ

Başkan Hüseyin Sözlü de Ümit Özgümüş’ün ziyaretinden duyduğunu memnuniyeti dile getirdi ve teşekkür etti. Hüseyin Sözlü şöyle devam etti: “Sayın milletvekilimin bu ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Şeref verdiler. Parlamentoda Adanamız için samimi ve gerçek Adanalı duruşuyla gönüllerimizi ferahlattığı  dönemler olmuştur ve kendilerini tebrik etmişizdir. Yerinde çıkışlarını çok iyi hatırlıyoruz. Yeni göreve seçildiğimiz bu günlerde birikimlerinden, tecrübelerinden istifade edeceğiz. Sadece milletvekili olarak değil, aynı zamanda sanayi odamızın kıdemli bir başkanı olarak, o dönemde de yakın dostluğumuz, arkadaşlığımız vardı kendisiyle.”

ZİYARETİYLE BİZE GÜÇ VERDİ

Adana’ın sanayide ivme kazanması gerektiğini belirten Hüseyin Sözlü, “Seçim meydanlarında halkımıza verdiğimiz sözlerden bir tanesi de Adana’nın ekonomik alanda güçlenmesiyle ilgiliydi. Özellikle Adana’yı sanayi üretiminde hak ettiği yere taşıma noktasında emek sarf edeceğimizi hemşehrilerimize söyledik. Ümit Özgümüş, TBMM Sanayi Komisyonu Üyesi ve Adana Sanayi Odası’nın kıdemli ve birikimli eski başkanı.  Milletvekili olma özelliğini de bunlara eklersek, Adanamıza ve bize katkı koyabileceği ortada. Kendisiyle işbirliği yapmak istiyoruz. Bu ziyaretleriyle bize güç, destek vermişlerdir” diye konuştu.

YORUM YAP