DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

SÖZLÜ GÜL DAĞITTI

Yayınlanma Tarihi :
SÖZLÜ GÜL DAĞITTI

sozlugulAdana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Kademoğlu Şahzade Camisi’de kıldığı cuma namazı sonrası, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle halka gül ve namaz surelerinin bulunduğu kitapçık dağıttı.

Cuma namazından çıktıktan sonra Adanalılarla sohbet eden ve Kutlu Doğum Haftasını kutlayan Hüseyin Sözlü daha sonra Uğur Mumcu Bulvarı üzerindeki bir kahvehanede vatandaşlarla birlikte çay içti. Halkın sorunlarını dinleyen ve tebrikleri kabul eden Hüseyin Sözlü’nün samimi ve alçakgönüllü tavırları bölge sakinlerini mutlu etti. Hüseyin Sözlü, kahvehane sohbetinin ardından, aynı mahallede bulunan küçük bir lokantada öğle yemeği yedi.

Hüseyin Sözlü, Kutlu Doğum Haftası etkinliğinin adından Adana Valiliği tarafından Yüreğir Kültür Merkezi’nde düzenlenen Devlet Övünç Madalyası Tevcih Töreni’ne katıldı. Törenden sonra uzun süre şehit yakınlarıyla yakından ilgilenen ve onlarla sohbet eden Hüseyin Sözlü, şehit ailelerinin sorunlarını kendi sorunu saydığını ve çözmek için elinden geleni yapacağını söyledi. Şehit yakınları da kendilerinden biri olarak gördükleri Hüseyin Sözlü’yle hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUM YAP