Gündem Adana

SONER’E ÇETİN DESTEK

SONER’E ÇETİN DESTEK
20 Mart 2014 - 15:13

sonerCHP Çukurova Belediye başkan adayı Av. Soner Çetin onuruna verilen kahvaltıya mahalle muhtarları ve sporcuların yanı sıra ülkücü camianın tanınmış ismi Mahir Panayır da katıldı. Çetin, “Dürüst, çıkarsız ve kucaklayan siyaset anlayışımız hayat buluyor” diye konuştu.

HERKES VE HER KESİMDEN KATILIM

Çukurova ilçesi 100. Yıl’daki büyük Doğal Park’ta Mahfesığmaz Mahallesi Muhtarlığı da yapan CHP Çukurova Belediye Meclis üyesi adayı Mehmet Yıleri yine CHP’li aday üyeler Koray Sarılı ve Seyhan Şekeröz’ün organize ettiği kahvaltıya katılım bir hayli yoğun oldu. Alanlarında başarılı olan sporcular Büşra Baycanlar, Erdoğan Baycanlar, İpek Çelik ve Bülent Titiz’in yanı sıra muhtarlar Yasemin Özer (Güzelyalı), Bekir İşlek (Kurttepe), Mehmet Ali Çıplak (Beyazevler), Kemal Çelebi (Toros), Hacı Coşkun (Kaşobası köyü), İrfan Kayagüç (Karslı) ve Ramazan Altıntop (Memili) de kahvaltıya katılan isimler arasındaydı.

ÜLKÜCÜ MAHİR PANAYIR DA GELDİ

 

Eşi ve çocuklarıyla birlikte kahvaltıda hazır bulunan CHP Çukurova Belediye başkan adayı Av. Soner Çetin’in sağına Ülkücü camianın efsanevi ismi Mahir Panayır’ın oturması dikkatlerden kaçmadı. Ülkü Ocakları Başkanlığı da yapmış olan Panayır’ı “Aramıza, yanımıza hoş geldin kardeşim” sözleriyle karşılayan Çetin, “Bizim kapımız herkese açık. Yerel seçimlerde sen-ben, şu parti-bu parti ayrımı yapmaya gerek yoktur ve aslolan adayın kişiliği ve projeleridir. Yolu sevgiden geçen herkesle olduğu gibi sevgili dostumuz Mahir Panayır kardeşimiz de bu kahvaltıya katılarak çok özel ve anlamlı bir mesaj vermiştir” dedi.

DÜRÜST, ÇALIŞKAN, BİRİKİMLİ OLMALI

Siyaset ve siyasetçinin halkın gözündeki itibarının oldukça kötü durumda olduğuna dikkat çeken CHP Çukurova Belediye başkan adayı Soner Çetin, “Siyasetçi her şeyden önce dürüst olmalı, namuslu ve sözünün eri olmalı. Gerçekleşmesi imkânsız vaatlerde bulunmamalı. Siyasetçi çalışkan ama mutlaka birikimli de olmalı. Verdiği sözü tutmalı, tutamayacağı sözü asla vermemeli” diye konuştu.