Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

SITKI POLAT NELER SÖYLEDİ?

Yayınlanma Tarihi :
SITKI POLAT NELER SÖYLEDİ?

sitkipolatAK Parti’den üç dönem Seyhan Belediye Başkan aday adaylığı, bir dönem Seyhan ve Büyükşehir Belediye meclis üyeliği görevini yürüten  Sıtkı Polat, bazı yayın organlarında hakkında çıkan haberlerle ilgili açıklamalarda bulundu.
AK Parti’nin kurulduğu 2002 yılından bu yana, partisinin çizgisinden bir an olsun ayrılmadığını ve partisinin her zaman bir neferi olduğunu ve olmaya da devam edeceğini belirten İşadamı Sıtkı Polat, “Son günlerde, MHP’den üst kurultay delegesi adayı olduğumla ilgili asılsız bir takım haberler yapıldı. Bu isim benzerliği nedeniyle 2009 yılındaki yerel seçimlerde de  meclis üyeliği mazbatam yine MHP’li olan ve benimle aynı ad ve soyadı taşıyan arkadaş adına düzenlenmiş idi. İsim ve soyisim benzerliği bulunan arkadaş MHP’de siyaset yapan Ceyhanlı Sıtkı Polat’tır. Bu isimle sık sık karıştırıldığım için, basın yayın organlarında zaman zaman yanlış anlaşılmaların yaşandığını görüyorum” dedi.
İsim benzerliği nedeniyle yaşadığı sıkıntıyı aktaran Sıtkı Polat, “AK Parti’nin 2023 hedefindeki ‘Yeni Türkiye’ yolunda, 13 yıldır gururla birlikte siyaset yaptığım, siyasi büyüklerim ve  ekip arkadaşlarımla birlikte, AK Parti’deki siyasi çalışmalarımı sürdürmekteyim. Bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de vatandaşın, AK Parti’ye olan ilgi ve güvenini görmek, AK Parti’de siyaset yapan biri olarak beni mutlu ediyor. 2015 genel seçimlerinde, AK Parti’nin hem Türkiye, hem de Adana’daki çıtasını daha da yükselteceği muhakkaktır. Ben de bu yolda, siyasi birikimim ve ekip arkadaşlarımla birlikte yürüyerek, AK Parti’nin zaferi için elimden geleni yapacağım” diye konuştu.
Sıtkı Polat, bazı internet sitelerinde yapılan milletvekilliği anketlerinde de MHP. listesinde yer alan ismin de, kendisi ile ilgisi ve alakası olmadığını sözlerine ekledi.

YORUM YAP