Ankara Escortları

DOLAR32,2159% 0.09
EURO35,0494% 0.54
STERLIN41,1488% 0.47
FRANG35,2874% 0.44
ALTIN2.452,68% -0,37
BITCOIN69.882,03-0.14

SHOW…

Yayınlanma Tarihi :
SHOW…

illuzyonSömestr tatilinin tadını Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde çıkaran çocuklar, ikinci yarı yıl için moral depoladılar. Anne ve babaları alışveriş yaparken Çocuk Kulübü’nde zihinsel ve bedensel gelişimlerine uygun birbirinden renkli aktivitelerle eğlenen çocuklar, hafızalarından uzun yıllar silinmeyecek tatil anıları yaşadılar.

Çocuklar şaştı kaldı;

Çocuklara çocukluklarını doya doya yaşatan Adana Optimum’da bu kez illüzyon şov vardı. Hamur Organizasyon’un başarılı illüzyonisti Murat İkiz, el çabukluğuyla birbirinden ilginç gösteriler sunarken, çocukları şaşkınlık içinde bıraktı. Nefeslerin tutulduğu şovda oluşan renkli görüntülere çocukların kahkahaları eşlik etti.

Her şey el çabukluğu;

Anne ve babalar, güçlü markaların ürünlerini uygun fiyata alabilmenin keyfini yaşarken, çocukların da birbirinden renkli etkinliklerle eğlenceli dakikalar yaşadığı Çocuk Kulübü’nde illüzyon hakkında bilgilee veren Murat İkiz, ‘’Aslında sihir diye bir şey yoktur. Her şey el çabukluğundan ibaret’’ dedi.

Gönüllerince vakit geçiren çocukların mutluluğuna, anne ve babaları da eşlik ederken, etkinlik sonunda çocuklara Optimum tarafından küçük sihirbazlık oyuncakları hediye edildi.

YORUM YAP