Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN66.815,151.848

SEYMER’DE TANITIM VE KONFERANS

Yayınlanma Tarihi :
SEYMER’DE TANITIM VE KONFERANS

zeydankaralarSeyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, tüm Adanalıları kısa adı SEYMER olan Seyhan Belediyesi Meslek Edindirme Merkezleri’nin bir hafta sürecek Tanıtım ve Konferans Günleri’ne davet etti.

Bu yıl ilki düzenlenecek olan ‘Tanıtım ve Konferans Günleri’nin etkinlik takviminde eğitim sistemi ve Suriyeli göçmen çocuklar meselesi ağırlık taşıyor. Tümü belediye hizmet binasının hemen yanında bulunan Seyhan Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan SEYMER Tanıtım ve Konferans Günleri etkinlik takviminde yer alan programlar şöyle sıralanacak;

EĞİTİM ALANINDAKİ SORUNLAR VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ

Prof. Dr. Adnan Gümüş’ün konuşmacı olarak katılacağı ‘Dershane ve Eğitim Sorunları’ konferansı 25 Ağustos Salı günü saat 17’de başlayacak.

26 Ağustos Çarşamba günü saat 17’de başlayacak ve Prof. Dr. İbrahim Ortaş’ın konuşacağı olarak katılacağı konferansın konusu, ‘Üniversite ve Bilimde Dünyadaki yerimiz.’

Prof. Dr. Yaşare Aktaş Arnas’ın konuşmacı olarak katılacağı, ‘Kreş ve Anasınıfı Eğitimindeki Durumumuz’ konusu 27 Ağustos Perşembe günü saat 17’de başlayacak.

SURİYELİ GÖÇMEN ÇOCUKLAR MESELESİ

SEYMER Tanıtım ve Konferans Günleri kapsamında düzenlenecek olan son etkinlik 28 Ağustos Cuma günü gerçekleştirilecek. Prof. Dr. Adnan Gümüş’ün konuşmacı olduğu konferansın konusu, ‘Suriyeli çocukların kayıp bir kuşağa dönüşmemesi için acil eğitim önerileri.’ Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, SEYMER Tanıtım ve Konferans Günleri’nin bir hafta sürecek konferanslar dizisine tüm Adanalıları davet etti.

 

YORUM YAP