Ankara Escortları

DOLAR32,1916% 0.02
EURO35,0137% 0.43
STERLIN41,1028% 0.35
FRANG35,2469% 0.32
ALTIN2.450,42% -0,46
BITCOIN69.799,99-0.496

SEYMER KURSİYERLERİ YARIŞIYOR

Yayınlanma Tarihi :
SEYMER KURSİYERLERİ YARIŞIYOR

seymer_yarismaSeyhan Belediyesi Meslek Edindirme Merkezi (SEYMER) kursiyerleri başarılarını kendi aralarında gerçekleştirdikleri bilgi ve beceri yarışmalarıyla daha da pekiştirdi.

Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk’ün imzasını taşıyan ve kurulduğu günden bu yana yaklaşık 90 bin mezun veren SEYMER’in Kuaförlük ve İngilizce branşlarında eğitim gören kursiyerleri bilgi ve beceri alanında birbirleriyle yarıştı.

Seyhan Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen yarışmalar dizisinin ilki İngilizce branşında oldu. 11 ayrı SEYMER’den en başarılı öğrencilerin kendi kurslarını temsilen katıldıkları yarışmada dereceye giren öğrencilerin isimleri şöyle sıralandı; Yenibey SEYMER’den Saadet Kevser Karındaş birinci, Tellidere SEYMER’den Volkan Kaplan ikinci, İboosman SEYMER’den Erkan Sergen Aysu üçüncü oldu. SEYMER kursiyerlerinin bilgi ve beceride birbiriyle yarışmasının ikinci durağı Kuaförlük branşında oldu. SEYMER öğretmenlerinin jüri üyesi olduğu yarışmada dereceye giren öğrenciler şu şekilde sıralandı; Gülpınar SEYMER’den Canan Polat birinci, Tellidere SEYMER’den Meltem Gülbaz Fidan ikinci, A. Cevdet Yağ SEYMER’den Ayten Bilkem üçüncü oldu.

Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk, kursiyerlerin SEYMER’lerde edindiği bilgi ve tecrübeyi kendi hayatlarına uygulayarak başarılı olmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Prof. Dr. Öztürk, “SEYMER mezunlarımızın sayısı 90 bine ulaştı. Böylesine devasa bir ailenin mensubu olmaktan ne kadar çok gurur duysanız azdır. Bu nedenle SEYMER ailesinin her bir mensubunu canı gönülden kutlarken, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk, her iki yarışmada dereceye giren kursiyerlere başarı ödüllerini kendi elleriyle verdi. Seyhan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen yarışmayı izlemek üzere salona gelen Başkan Prof. Dr. Öztürk kursiyerlerden büyük ilgi gördü. Kursiyerler gerek Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk’ün fotoğrafını çekmede gerekse bizzat birlikte fotoğraf çektirme konusunda birbirleriyle yarıştı.

YORUM YAP