DOLAR22,0078% 1.64
EURO23,7881% 1.74
STERLIN27,6748% 1.27
FRANG24,2395% 1.62
ALTIN1.384,14% 1,68
BITCOIN27.055,745.246

“SEYHAN’IN EKONOMİSİ, YEREL KAYNAKLARLA BÜYÜYECEK”

Yayınlanma Tarihi :
“SEYHAN’IN EKONOMİSİ, YEREL KAYNAKLARLA BÜYÜYECEK”

suleyman_sonmez_sumer_mahallesiCHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Sönmez’e vatandaşlar büyük teveccüh gösteriyor.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Sönmez, Seyhan’ı mahalle mahalle, sokak sokak dolaşıyor. Süleyman Sönmez, gittiği her yerde vatandaşlar tarafından büyük coşkuyla karşılanıyor. Süleyman Sönmez’i bağrına basan vatandaşlar, destek vereceklerini ifade ediyor.
CHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Adana Sanayici ve İşadamları Derneği (ADSİAD) ve Çukurova Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (ÇUKUROVA SİFED) Başkanı, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Sönmez, Sümer Mahallesi’nde bir toplantıya katılarak sorunları dinledi. Mahalle sakinleri, belediyeden hizmet alamadıklarından yakınırken en çok da işsizlikten dertli olduklarını dile getirdiler. Adana’daki işsizlik oranın had safhaya ulaşmasından yerel yönetimlerin etkili olduğuna vurgu yapan Süleyman Sönmez, “Belediyeler, yatırımcıyı kente çekmek yerine, engel çıkartarak kentten uzaklaştırıyor. Böylelikle Adana, Türkiye işsizlik şampiyonu oluyor. Belediyelerin görevleri sadece rutin hizmetler yapmak değil, aynı zamanda istihdam sağlayıcı yatırımları da teşvik etmektir. 20 yıllık iş hayatım süresince edindiğim tecrübemle üreteceğimiz projeler sayesinde, işsizliği en alt seviyeye indireceğiz” dedi.

Seyhan’ın bugüne kadarki kötü gidişine dur demek için politikaya girdiğine işaret eden Süleyman Sönmez, “Kenti çağdaş, yaşanabilir bir düzeye ulaştırmak için ekibimiz ve projelerimiz hazır. Taşın altına sadece elimizi değil, gövdemizi koyduk. Dinamik, işi bilen bir ekibimiz var. Siz de Pazar günü yapılacak ön yoklamada bana destek verdiğiniz takdirde, birlikte Seyhan’ı geleceğe taşıyacağız” diye konuştu.

 

YORUM YAP