DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

“SEVİNÇTE DE ÜZÜNTÜDE DE VARIM”

Yayınlanma Tarihi :
“SEVİNÇTE DE ÜZÜNTÜDE DE VARIM”

orhanbayram“Vatandaş, ‘Başkan’ını yanında görmek istiyor. Dokunmak, el sıkışmak, derdini anlatmak istiyor. Evet, bildik belediyecilik hizmetleri zaten başkanların görevi. Ancak vatandaşımız biraz da ilgi, biraz da sıcaklık istiyor. Bu da en doğal hakkı. Ben Belediye Başkanlığı kısmet olduğunda, Yüreğirlinin sevinçli gününde de, üzüntülü anında da hep yanlarında olacağım…”

Böyle söylüyor CHP’nin Yüreğir Belediye Başkan Adayı Orhan Bayram…. Seçim çalışmalarını gece-gündüz ara vermeden sürdüren Bayram, mesajlarında “İyi bir belediyecilik” vaadinden de öncelikli biçimde “Kolay ulaşılabilecek bir belediye başkanı olacağının” mesajını veriyor.

Levent Mahallesi’nde katıldığı bir asker uğurlama eğlencesinde, vatani görevini yapmaya hazırlanan gençlerle birlikte halay çeken, onların sevincine katılan, ailelerinin yaşadığı gurura tanıklık eden CHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Orhan Bayram’a göre; “Halkla iç içe ve kolay ulaşılabilir” olmak, bir belediye başkanı için rutin belediye hizmetlerinden daha öncelikli bir görev. Sosyal belediyeciliğin halkın katılımıyla gerçekleşebilecek bir misyonu olduğunu vurgulayan Orhan Bayram, Yüreğir’de doğup büyümüş olmasının avantajıyla vatandaşla iletişimde hiçbir sıkıntı çekmediğini belirterek şöyle söylüyor:

“Yüreğir’in insanı sıcaktır. Misafirperverdir. Belediye Başkanının da öyle olmasını ister. Yüreğir beş yıldır halka selam vermeyen, esnafın hatırını sormayan, vatandaşın ne düğününde ne cenazesinde yer almayan bir Belediye Başkanı modeliyle karşı karşıya kalmış. Üstelik hiçbir belediyecilik hizmeti de görmemiş.  Ben, Yüreğir’in çehresini değiştirecek, binlerce kişiye aş ve iş imkanı sağlayacak projelerimi gerçekleştirmenin yanı sıra  Yüreğirlinin sevinçli ya da üzüntülü gününde, neşesinde ya da kederinde her zaman yanında olacağım. Kapım onlara her zaman açık olacak. Çünkü zaten makam kapılarını sökeceğim…”

YORUM YAP