Gündem Adana

SELAHATTİN ÇOLAK’TAN, ZEYDAN KARALAR’A TAM DESTEK…

SELAHATTİN ÇOLAK’TAN, ZEYDAN KARALAR’A TAM DESTEK…
04 Şubat 2014 - 10:35

selahattin_colakCumhuriyet Halk Partisi(CHP)Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, Adana Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanlarından Selahattin Çolak’ı ziyaret etti. Çolak, Karalar’ın seçimi kazanacağına inancının tam olduğunu belirtirken Seyhanlıları Karalar’a oy vermeye çağırdı.

İyi Bir Başkan Olacağına İnanıyorum

Adana’da 2 dönem Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini yapan Selahattin Çolak’ı CHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar ziyaret etti. Çolak Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, tüm Seyhanlıları Karalar’a oy vermeye çağırdı.

Çolak yaptığı açıklamada, ”Zeydan Karalar, benim 1977 yılında Adana Belediye Başkanlığı dönemimde gençlik kollarında görev yapan genç bir kardeşimdir. 1989’da beraber kader birliği yaptığım ve mücadele ettiğim arkadaşlarımdan biridir.  Seyhan ilçesinde oturan ve bana inan tüm hemşerilerimin kendisine oy vermesini istiyorum. Tabi ki takdir Seyhan ilçesinde yaşayan hemşerilerimdir. Ama ben Zeydan Karalar’ın başkan seçileceğine ve halkın belediyesini kuracağına inanıyorum” İfadelerini kullandı.

Karalar: Seçimleri Kazanıp, Halkın Belediyesini Kuracağız

Selahattin Çolak’ın kendisine her zaman destek olduğunu belirten Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, 30 Mart’ta seçimleri kazanıp halkın belediyesini kuracaklarını söyledi.

Karalar yaptığı açıklamada, “Sayın Selahattin Çolak bizim çok sevdiğimiz ve değer verdiğimiz bir parti büyüğümüzdür. Her zaman bana destek verirdi. Bana verdiği destekten dolayı çok mutlu oluğumu ve onur duyduğumu belirtmek isterim. 30 Mart’ta Seyhan’da seçimi kazanacağız bundan kimsenin şüphesi olmasın. Sayın Çolak’ın söylediği gibi iyi bir başkan olacağım. Seyhan’da halkın belediyesini kuracağız” şeklinde konuştu.