DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ŞEHİT YAKINLARINA BEDAVA SAÇ KESİMİ

Yayınlanma Tarihi :
ŞEHİT YAKINLARINA BEDAVA SAÇ KESİMİ

BARISIKTESK Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana ESOB Başkanı Kazım Barışık, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Haftası’nda, tüm vatandaşlar ile esnaf ve sanatkârların, gaziler ile şehit yakınlarını onure edecek davranış göstermelerini istedi.

Birlik Başkanı Kazım Barışık, 14 Mart Cuma günü Türkiye Harp Malulü Gazileri Dul ve Yetimleri Derneği’nce, “Onurlu Gazilerimizi ve Kutsal Şehitlerimizi Anmak” için düzenlenen gece için kendisine davetiye getiren Adana ESOB’a bağlı Adana Kuaförler ve Manikürcüler Esnaf Odası Başkanı Hacı Emin Ünal ile Oda Üyesi, Gazi Kuaför Cem İrik’e destek sözü verdi.

Birlik Başkanı Barışık, Çanakkale Savaşları’nda yaşanan kahramanlık hikayelerinde, Türkiye Cumhuriyeti’nde yaşayan tüm vatandaşların adının geçtiğine dikkat çekerken, “Çanakkale’ye gidip, şehitliği ziyaret edenler, benim ne demek istediğimi çok daha iyi anlarlar. Allah herkese de Çanakkale’ye giderek, şehitliği gezmeyi nasip etsin. Bu açıdan Gazilerimiz ve Şehitlerimizin, Şehit Yakınlarımızın bizim için çok büyük önemi vardır. Gazilerimize ve Şehit Yakınlarımıza sahip çıkalım. Tüm vatandaşlarımız ile esnaf ve sanatkârlarımızdan, 18 Mart Haftası’nda Gazilerimiz ve Şehit Yakınlarımıza, jest anlamında indirimler uygulansın, toplu taşıma araçlarına biniş ve inişlerinde incitmeden, daha nazik hizmet verilsin. Bunu milli bir görev olarak görüyor ve esnaflarımızın da Ahilik geleneğine uygun davranışlar içerisinde olmasını istiyorum”dedi.

GAZİ KUAFÖR’DEN ANLAMLI HİZMET…

Bu arada, Gazi Kuaför Cem İrik de, Başkan Barışık’a Gazi ve Şehit Yakınları’na yönelik sözleri nedeniyle teşekkür ederken,  hafta nedeniyle 15 – 18 Mart 2014 tarihlerinde, 3 gün süreyle şehit yakını bayanlara ücretsiz saç kesimi yapacağını duyurdu.

Gazi Kuaför Cem İrik, Adana merkez Seyhan ilçesi Reşatbey Mahallesi Gazipaşa Bulvarı 5 Ocak Stadyumu civarı, Vali Evi arkasındaki AYS Kuaför’de saat 10.00 ile 16.00 arasında Şehit Yakını bayanlara ücretsiz saç kesim hizmeti verecek.

YORUM YAP