DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

SARIÇAM’IN YOLLARI TAŞTAN

Yayınlanma Tarihi :
SARIÇAM’IN YOLLARI TAŞTAN

yesiltepe_mahallesiSarıçam Belediyesi Yeşiltepe Mahallesinin eskiyen yollarını kilit parke taşı ile kaplıyor. Başkan Ahmet Zenbilci, geçmiş yıllarda asfalt yapılan ve eskiyen yollarda başlattığı ikinci etap çalışma devam ediyor.

Sarıçam’ın tüm mahallelerinin yollarında yapılan çalışmalar tamamlanma aşamasına gelirken, Yeşiltepe Mahallesinde başlatılan ikinci etap çalışmada yollara kilit parke taş döşeniyor. Yeşiltepe mahallesi Merkez Aksoy Cami civarındaki sokaklarda başlatılan yol yapım çalışmalarından sonra Mehmet Akif Ersoy ve Şahintepe mahallelerinin de bazı bölgelerinde devam edeceğini belirten Başkan Ahmet Zenbilci, “Belediyemiz imkanları el verdiği ölçüde ilçemizin tüm yol çalışmalarını tamamlamak için çaba harcıyoruz. Ayrıca daha önceki yıllarda yapılan yollarında standardını yükseltmek için çalışma yapıyoruz. Bunu geçtiğimiz Eylül ayında Remzi Oğuz Arık mahallesinde yaptık. İncirlik Hürriyet ve Yeni Mahallede yapmaya devam ediyoruz. Önümüzdeki aylarda da merkez Mehmet Akif Ersoy ve Şahintepe Mahallelerinde yapmayı planlıyoruz.” dedi.

Bu arada Sarıçam Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Yol yapım ekipleri Suluca, İncirlik, Yavuz sultan Selim ve Esentepe mahallelerinde çalışmalara devam ediyor. Yeşiltepe Mahallesi Veli Yavuz İlkokulu civarındaki yol ve sokaklarda da asfalt, kaldırım ve bordür çalışmalarını tamamladı.

YORUM YAP