Gündem Adana

SARIÇAM’IN UMUT IŞIĞI KİM?

SARIÇAM’IN UMUT IŞIĞI KİM?
22 Mart 2014 - 14:07

cumaliyakanCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sarıçam Belediye Başkan Adayı Cumali Yakan, Sarıçam’da gerçekleştirdiği çalışmalarla seçimi kazanabilecek bir yapı sergiliyor. Cumali Yakan’ın büyük ve örnek çabasına kayıtsız kalmayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran da Cumali Yakan’ı Sarıçam’daki seçim ofisinde ziyaret ederek başarıya odaklanıldığını açıkça gösteriyor.
VATANDAŞIN UMUT IŞIĞI
Kısa sürede 7’den 70’e Sarıçamlıların desteğini arkasına alan CHP Sarıçam Belediye Başkan Adayı Cumali  Yakan, Sarıçam’da birinci parti olacaklarını vurguluyor. Sarıçam’ı karış karış gezerek halkın sorunlarını dinleyen Yakan, başta imar olmak üzere birçok sorunla kaderine terk edilen ilçenin umut ışığı olmaya devam ediyor.
Adaylığının ilk gününden bu yana tüm zamanını Sarıçamlılar’la geçiren, köylü buluşmaları, kadın ziyaretleri, sanayiciler, gençler, öğrenciler, işsizler, engelliler, yaşlılar ve emeklilerin sorunları ile çocuk sevgisine vurgu yaptığı çalışmalarla dikkat çeken Cumali Yakan, Sarıçam’da belediye başkanlığına en yakın aday olarak göze çarpıyor.
GÜVENLİ, HUZURLU, ÇAĞDAŞ SARIÇAM
Köylünün tarımda kendi kaderine terk edilmesine, sanayicinin yatırımlarının teşvik edilmemesine dur diyeceklerini belirten Cumali Yakan “Yeni imar planlarımızla, Baraj Gölü çevresindeki turizm uygulamalarımızla, Organize Sanayi Bölgesi’ndeki atılımlarımızla Sarıçam’ı modern bir kente dönüştüreceğiz” diyor.
Sarıçam’da adaletli hizmet üretmeye gelen Cumali Yakan, Sarıçamlılar’ın kaderine razı olmayacağına inandığını kaydederek, “Sarıçam’ın modern bir görünüme kavuşması için tüm projelerimiz ve ekibimiz hazır. Bugüne kadar yaptığımız seçim çalışmalarında halkımızın bize olan ilgisini ve sevgisini yoğun bir şekilde kararlılığımızı ve inancımızı artırıyor. Sarıçamlılar’ın huzurlu, güvenli, sağlıklı, geleceğe ışık tutulabilen bir ilçede yaşaması için elimizi taşın altına koyduk. Hemşehrilerimizin bize olan güveni devam ettikçe 30 Mart’tan başarıyla çıkacağıma olan inancım sonsuz. Seçimlerden hemen sonra yepyeni bir Sarıçam’ın oluşmasını sağlayacağız” diye konuşuyor.