Ankara Escortları

DOLAR32,1954% 0.12
EURO34,9168% -0.16
STERLIN41,0452% 0.28
FRANG35,2324% -0.17
ALTIN2.476,04% -1,08
BITCOIN69.794,64-1.136

SARIÇAM’DA “TORUN” SEVGİSİ

Yayınlanma Tarihi :
SARIÇAM’DA “TORUN” SEVGİSİ

abdullah_torun_saricamAk Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Sarıçam’da vatandaşlar tarafından, alkışlar, sevgi gösterileri ve sloganlarla karşılandı.

Seçim çalışmalarını sürdüren Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, kentin değişik bölgelerinde gün boyunca gerçekleştirdiği çeşitli temasların ardından, akşam saatlerinde ziyaret ettiği Sarıçam İlçesi’nde partililer ile vatandaşların alkışları ve “Sarıçam Seninle Gurur Duyuyor”, “İçimizden Biri Adana’nın Neferi”  sloganlarıyla karşılandı.

TORUN İLE “ZAFERE” HAZIRIZ 

Abdullah Torun’a yoğun sevgi gösterilerinde bulunan partililer ve vatandaşlar, “Partimizin bağrında yetişmiş olan, tüm teşkilat olarak desteklediğimiz, oluşturduğu sinerjiyle gururlanıp, heyecanlandığımız Sayın Abdullah Torun ile zafere hazırız” mesajı verdi.

YALMAN;” SARIÇAM TEŞKİLATI, SORUMLULUĞUNUN FARKINDA

Ak Parti Sarıçam İlçe Başkanı Cengiz Yalman, teşkilatın her kademesi olarak seçime hazır olduklarını ve sorumluluklarını tam manasıyla yerine getireceklerini söyledi. Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci ise konuşmasında, “Milletvekilliği dönemi ve sonrasında  daima yanımızda olan Başkan Adayımız Sayın Abdullah Torun,  inşallah Büyükşehir Belediye Başkanımız olacak. Vatandaşlarımız ve partililerimizin, Sayın Torun’a yönelik ilgi, sevgi ve destekleri, Adana’nın özlediği belediye başkanına ve özlediği hizmetlere kavuşacak olmasını müjdeliyor” dedi.

“SEÇİMDEN SONRA, ADANA İÇİN YENİ BİR DÖNEM BAŞLAYACAK”

Gösterilen yoğun ilgiye teşekkür eden Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, “Adana için çok büyük projeleri olduğunu” vurgularken, bu projeler kapsamında Sarıçam’ın tam anlamıyla bir cazibe merkezi olacağını söyledi. Sarıçam ilçesini çöp kokusundan kurtaracağını kaydeden Abdullah Torun, “Bugüne kadar ne söylediysem, ne söz verdiysem yaptım. Allah’ın izniyle Belediye Başkanlığı görevinde de verdiğim her sözü yerine getireceğim. Halkımız bilsin ve emin olsun ki verdiğim hiçbir söz asla lafta kalmayacak. TOKİ yatırımlarını da Sarıçam’a taşımaya kararlıyım. Sarıçam’a yönelik olarak toplu konut yatırımlarının yanı sıra kadınlar lokali, gençlik merkezleri gibi bir çok projemiz var.  Adana’ya, Sarıçam’a ve kentimizin tüm ilçelerine en güzel hizmetleri yapacağıma inanın. Seçimden sonra Adana için yeni bir dönem başlıyor. Bu yeni dönemde inşallah hem Büyükşehir’de hem de ilçelerde Ak Parti Belediyeciliği ile hizmetleri katlayacağız” şeklinde konuştu.

YORUM YAP