DOLAR20,9783% 0.73
EURO22,5975% -0.26
STERLIN26,4130% -0.37
FRANG23,0886% 0.38
ALTIN1.313,16% -0,69
BITCOIN27.124,530.626

SARIÇAM’DA FARK VAR…

Yayınlanma Tarihi :
SARIÇAM’DA FARK VAR…

cumali2ADANA – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sarıçam Belediye Başkan Adayı olduktan sonra Sarıçam ilçesinde fark yaratan Cumali Yakan, toplumun farklı kesimlerinden destek almaya devam ediyor.

CHP’nin il ve ilçe örgütlerinin, belediye başkan adaylarının ve aday adaylarının yalnız bırakmadığı Cumali Yakan, Dünya Türkmenler Birliği Genel Başkanı İsmail Demirdüzen’in desteğini de arkasına aldı.

Yüreğir Belediyesi’nin eski Başkanı Ahmet Ünal’ın da büyük çabasıyla Sarıçam Belediyesi’ni CHP’li yapmaya kararlı görünen Cumali Yakan, Dünya Türkmenler Birliği Genel Başkan Yardımcılığı ve Akdeniz Yörük Türkmenler Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi kimliğiyle de tanınıyor.

Türkiye’nin birçok kentinde tapu şefliği ve tapu müdürlüğü yaptıktan sonra emekli olan ve CHP’nin başarısını Sarıçam’da kanıtlamaya kararlı olan Cumali Yakan, Demirdüzen ve ekibinden de tam destek sözü aldı.

Yakan’ı ziyaretlerinde çeşitli hediyeler de veren İsmail Demirdüzen, dernek çatısı altında önemli çalışmalar yapan Cumali Yakan’ın dürüst ve adaletli bir yönetim anlayışı sergileyeceğine vurgu yaptı.

Seçim ofisine gruplar halinde ziyaretçi ağırlayan Cumali Yakan, “Sarıçam, kaderine razı olmayacak. Partililerimizle ve hemşehrilerimizle el ele gönül gönüle vereceğiz ve ilçemizi hak ettiği seviyeye yükselteceğiz. Sarıçam’ı cazibe merkezi haline dönüştüreceğiz” dedi.

YORUM YAP