Gündem Adana

ŞANLIURFALILAR KİMİ SEÇTİ?

ŞANLIURFALILAR KİMİ SEÇTİ?
21 Mart 2014 - 9:58

urfalilarAdana Şanlıurfalılar Derneği seçimlerinde başkanlığa  işadamı Abdurahman Taşçı getirildi. Dernek binasında yapılan seçime tek aday ile giden dernek üyeleri oybirliği ile Taşçı ve yönetimine evet dedi.

Yeni seçilen yönetimi tebrik eden eski başkan Müslüm Şenateş: ‘’ Herkesin üzerinde mutabık kaldığı yeni yönetimi kutluyor, her zaman yanlarında olduğumu belirtmek istiyorum‘’ dedi.

Görevi devralan yeni başkan Abdurahman Taşçı ise, “Adana Şanlıurfalılar olarak tüm hemşehrilerimizi kucaklamak istiyoruz. Tüm dostlarımızı ve hemşehrilerimizi yanımızda görmek istiyoruz. Birlik ve beraberlik duyguları içinde hizmet etmeye kararlıyız. Yüreğir’de Yüreğir Şanlıurfalılar Dernek Başkanı Salih Budan, Seyhan’da Seyhan Şanlıurfalılar Dernek Başkanı Ahmet Tatlı ile tüm Adana’ya hizmet etmeye gayret edeceğiz’’ diye konuştu.

GÖREV BÖLÜMÜ YAPILDI
Abdurrahman Taşçı başkanlığındaki Adana Şanlıurfalılar Derneği yeni yönetimi ise şu isimlerden oluştu:  Başkan Yardımcısı Abdurahman Yeşiltaş, Sekreter Salih Bayramoğlu, Muhasip Mehmet Kaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Emin Can, Ali Göl, Mehmet Geyikçi, Mehmet Arslan, Abdullah Tumbul, Ziya Yaşar, Mahmut Aydın.