DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

SABAHIN KÖRÜNDE SONER ÇETİN OTOBÜSTE

Yayınlanma Tarihi :
SABAHIN KÖRÜNDE SONER ÇETİN OTOBÜSTE

cetinEnerjisiyle dikkat çeken CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Av. Soner Çetin sabahın erken saatinde dolmuş bekleyen ve halk otobüslerinde vatandaşlarla birlikte yolculuk yaptı. Çetin’i karşısında gören vatandaşlar şaşkınlık içinde derdini döktü.

SABAH ERKENDEN YOLDA

Geçtiğimiz günlerde saat 03.00 gibi yola çıkıp fırınları gezerek esnafla ve çalışanlarla görüşen CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Av. Soner Çetin seçim çalışmalarına yine çok erken başladı. Saat 06.00’da yola çıkarak 100. Yıl Mahallesi Yeşilevler dolmuş durağına giden Soner Çetin’e Ankara’dan gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya ve CHP’li genç bir ekip eşlik etti.

“ÇAYINIZI İÇMEYE GELDİM”

100. Yıl’daki açık pazar yerinin bitişiğindeki durakta bekleyen dolmuşçu esnafıyla selamlaşan CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Av. Soner Çetin, “Çayınız varsa içmeye geldim arkadaşlar” dediği anda bir şaşkınlık yaşandı. Güneş doğalı henüz bir saat olmuşken Soner Çetin’i karşılarında görmenin şaşkınlığını yaşayan dolmuşçu esnafının en büyük dileği, seçimden sonra da başkanı yanlarında görmekti.

OTOBÜSE, DOLMUŞA BİNDİ

İşe gitmek için bekleyen vatandaşlarla görüşen ve bölge esnafını ziyaret eden CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Av. Soner Çetin belediye otobüsüne binerek yolcularla sohbet etti. Otobüsteki vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Çetin, “Sıkıntılarınızı yerinde görmeye ve sizleri dinlemeye geldim, siz anlatın, biz not alalım” dedi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya ve Çetin’e Serpil Cingöz adlı bir kadın, “Otobüsler çok geç geliyor. Çukurova’da ne banka ne postane var” diye dert yandı.

BAZEN HIZLI BAZEN YAVAŞ

“Can” diye bilinen halk otobüslerine de binerek sabahki programına devam eden CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Av. Soner Çetin yarım saati aşan bu yolculuk sırasında da hem hal hatır sordu hem de dert dinledi. Halk otobüsündeki bir vatandaş, “Halk otobüsleri bazen çok hızlı, bazen de çok yavaş gidiyor. Bu gidişe bir dur denmeli, düzen olmalı” derken bir başka vatandaş ise “Sadece duraklarda inilip duraklarda binilmeli” diye öneride bulundu.

YORUM YAP