Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN66.815,151.848

PORTAKAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİNE YENİ ÖDÜL

Yayınlanma Tarihi :
PORTAKAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİNE YENİ ÖDÜL

portakalcicegi2“Nisan’da Adana’da Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı”iki ödül daha kazandı. Karnaval, MediaCat dergisi tarafından 2006 yılından bu yana düzenlenen “MediaCatFelisÖdülleri”niniki kategorisindebaşarı sertifikası ile ödüllendirildi.Yarışmanın PR bölümünde “Eğitim, Kültür, Sanat” ve “Ulaşım, Seyahat, Turizm ve Gezi” kategorilerinde başarı ödülüne layık görülen karnaval’ıntüm halkla ilişkiler ve medya iletişim çalışmaları, organizasyonunbaşlangıcından bu yana Message İletişim tarafından yürütülüyor.

portakalcicegi1“Nisan’da Adana’da Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı”nın fikir önderi olan Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt, ödüller ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Küçük bir fikirden yola çıkarak uygulamaya geçirdiğimiz projemiz bugün Türkiye’nin en prestijliödüllerini kazanıyor ve kazanmaya devam ediyor.

MediaCatFelisYarışması’nda kazanılan bu ödülleri karnavala ilk günden beri sahip çıkan Adana Halkı ve karnavalda emeği geçen herkese ithaf ediyorum. Aldığımız bu ödül de, çok daha iyisini yapmak için bizleri motive ediyor. Adana halkının da çok daha fazla sahip çıkmasıyla karnavalımız dünyadaki benzer karnavallar arasında yerini alacak ve kuşaklar boyu sürecektir.”

Çeşitli iletişim her sene uzman jüri tarafından değerlendirildiği başarılı çalışmalar “Felis Ödülleri” kapsamında ödüllendiriliyor.

*Nisan’daAdana’da – UluslararasıPortakalÇiçeğiKarnavalıtanıtımvideosunuaşağıdakilinktenizleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=buz04RHDojw

YORUM YAP