Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN66.815,151.848

PENDİK AZİM ÖZTÜRK, TABLOLARLA GÜNDEMDE

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
PENDİK AZİM ÖZTÜRK, TABLOLARLA GÜNDEMDE

anayasa (1)Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk, kendisini ziyarete gelen her konuğuna tablo hediye etme geleneğini sürdürüyor. Şu sıralar kentsel dönüşüm evlerinde teslimat heyecanı yaşayan Öztürk, geriye kalan bölümlerde SEYMER tablolarıyla gündeme gelmeyi biliyor.

Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nin (Adana BTÜ) ‘Akademik Yıl Açılış Töreni’ için Adana’ya gelen Anayasa Mahkemesi Eski Üyesi ve Turgut Özal Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sacit Adalı, Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

Başkan Prof. Dr. Öztürk, Adalı’nın kendisini ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederken, günün anısına misafirine, Seyhan Belediyesi Meslek Edindirme Merkezleri’nden Kültür Merkezi Seramik Sanatları SEYMER’de öğrenciler tarafından el emeği göz nuru ile üretilen çini tabloyu hediye etti.

Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk, konuğu Sacit Adalı’ya gerçekleştirilen sosyal ve kültürel çalışmalar hakkında bilgi verdi. Adalı, Başkan Prof. Dr. Öztürk’ün özellikle şehir meydanı ve kültür merkezi alanında yaptığı çalışmalarla yakından ilgilendi ve başarılı uygulamalar nedeniyle kendisine teşekkür etti.

 

YORUM YAP