Ankara Escortları

DOLAR32,1884% 0.01
EURO35,0647% 0.56
STERLIN41,1525% 0.46
FRANG35,2703% 0.37
ALTIN2.451,53% -0,41
BITCOIN69.286,44-0.775

PEDALLAR SÜLEYMAN SÖNMEZ İÇİN ÇEVRİLDİ

Yayınlanma Tarihi :
PEDALLAR SÜLEYMAN SÖNMEZ İÇİN ÇEVRİLDİ

suleyman_sonmez_bisikletCHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Sönmez için 30 bisikletli ‘Sağlıklı yaşam, temiz çevre’ ibareli tişörtlerle şehir turu attı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seyhan Belediye Başkanlığı’na aday adaylığını açıkladıktan sonra kentte büyük bir sinerji oluşturan ADSİAD ve ÇUKUROVA SİFED Başkanı, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Sönmez için 30 bisikletli şehir turu attı.

Seyhan’da temiz çevre ve sağlıklı yaşama dikkat çekmek amacıyla Atatürk Parkı’nda buluşarak ‘Sağlıklı yaşam, temiz çevre’ ve ‘Süleyman Sönmez’ tişört ve kasklarıyla Adana’nın dört bir yanını dolaşan bisikletçiler vatandaşlardan büyük ilgi gördü.
Atatürk Caddesi’ndeki ofisinden yaklaşık 150 kişiyle birlikte vatandaşları selamlayarak Atatürk Parkı’na gelen Süleyman Sönmez’in tanıtım programına Adana medyası da ilgi gösterdi.

Şehir turu öncesi açıklamalarda bulunan CHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Sönmez, “Partim hazır, Seyhan hazır, ben hazırım. Siz de gelin, bu zaferde payınız olsun diyerek CHP’nin il ve ilçe örgütü ile çok değerli üyelerinden destek istedim. Önseçim günü sandığa geldiler, bana yüreklerini açtılar ve desteklerini haykırdılar. ‘Biz de hazırız’ dediler. Şimdi sıra hizmet ve projeleri uygulamaya geldi. Seyhan’ın makus talihini değiştirip, ilçeyi kalkındırmak istiyorum. Seyhan’ı ve CHP’yi birlikte büyüteceğiz” dedi.

Başlattığı çalışmaların sadece Seyhan’ı kazanmakla kalmayıp Adana Büyükşehir ve diğer ilçe belediyelerinin de CHP’nin sosyal demokrat belediyeciliği ile tanışmasında başrolü oynayacağına inandığını kaydeden Süleyman Sönmez, bisikletler aracılığıyla tanıtımın da bir amacı olduğunu vurguladı. Artık Seyhanlı vatandaşların rahat ulaşım için bisiklet yolları ile tanışacağını ifade eden Süleyman Sönmez, şunları söyledi:

“Aday adaylığım sürecinde, Cumhuriyet Halk Partisi’nin çok değerli üyeleri ve örgütü başta olmak üzere, beni bağrına basan Seyhanlı kardeşlerime, içten destekleriyle beni yüreklendiren Adana kamuoyuna, sivil toplum kuruluşlarına, iş ve emek dünyasının mümtaz temsilcilerine teşekkür ediyorum.

Adana’da partimizin ivme kazanması ve yerel seçimlerde en başarılı parti olması için elimi taşın altına koydum. Bu yolda emin adımlarla ilerliyorum. Kararlıyım. Kısa zaman zarfında çıktığımız yolun çok doğru bir yol olduğunu bilmek bana gurur ve onur verdi. Seyhan’ı hep birlikte çağdaşlaştırmak için çalışmalarımıza tavizsiz devam edeceğiz.

Bisikletler aracılığıyla çalışma yürütmemizin de bir amacı var. Seyhan’da temiz çevre ve sağlıklı yaşamı hedefliyoruz. Artık Seyhanlı vatandaşlarımız rahat ulaşım için bisiklet yolları ile tanışacak. Çalışmalarımda bana büyük güç veren yazılı, görsel, işitsel ve dijital alanda yayın yapan tüm basın mensuplarına sonsuz teşekkür ediyorum.”
Sönmez’in konuşmasının ardından bisikletçiler alkışlarla şehir turuna başladı.

YORUM YAP