DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

“PARTİLİLERİMİZE GÜVENİYORUM”

Yayınlanma Tarihi :
“PARTİLİLERİMİZE GÜVENİYORUM”

soner anafarta-mobilboard (4)Seyhan Belediyesi’nin 33 yaşındaki en genç aday adayı Soner Anafarta, özel araçlarla ilçeyi karış karış dolaşıyor.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Soner Anafarta, 14 ay önce açıkladığı 14 projesiyle Seyhanlı’dan büyük ilgi görmeye devam ediyor.
Seyhan’ın 33 yaşındaki en genç aday adayı Soner Anafarta, yenileşme, sosyal ve katılımcı belediyecilik anlayışıyla çıktığı yolda hemşehrilerine dolu dolu projeler sunuyor. 1 Aralık 2013 Pazar günü yapılacak önseçime sıkı bir hazırlık yapan Soner Anafarta, “Üyelerimizin kendi hür iradeleriyle hareket edeceğinden zerre kadar şüphe duymuyorum. Partililerime gönülden inanıyorum. Tarihi sorumluluğun bilinciyle hareket edecek olan partililerimize güveniyorum.  Seyhan’da bana olan güvene ve inanca layık olacağım. Değerli üyelerimizin Pazar günü en doğru kararı vereceklerine yürekten inanıyorum” dedi.

Çalışmalarında yeni bir döneme girerken tüm Seyhanlılar’a mobilboard araçlarıyla ulaşmaya devam eden Anafarta, Seyhan’ın tüm cadde ve sokaklarını gezen araçlarla CHP’lilere ve vatandaşlara farklı bir tanıtım gerçekleştiriyor.

Seyhan Belediyesi’ne başkan seçildiği andan itibaren belediye başkanlık makam odası kapısını kıracağını belirttiğini hatırlatan ve vatandaşla arasında hiçbir engelin olmayacağına dikkat çeken genç siyasetçi Soner Anafarta, “Seyhan’da ekibimiz ve projelerimizle yeni bir belediyecilik anlayışı getireceğiz. Her şeyin en iyisine layık olan Seyhanlılar farkımızı fark edecek. Partili arkadaşlarımız, dostlarımız ve destekçilerimizle birlikte CHP’yi Seyhan’da en iyi şekilde temsil edeceğiz” diye konuştu.

YORUM YAP