Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ÖZTANRIÖVER BAŞVURUSUNU YAPTI

Yayınlanma Tarihi :
ÖZTANRIÖVER BAŞVURUSUNU YAPTI

muratoztanrioverZiraat Yüksek Mühendisi Murat Öztanrıöver, 7 Haziran’daki milletvekili genel seçimlerinde CHP’den aday adayı olmak için genel merkeze giderek başvurusunu yaptı.

Öztanrıöver,  aday adaylığı başvurusunun ardından yaptığı açıklamada,  CHP misyonunu sonuna kadar benimsemiş partili olarak Adanalıların karşısına Milletvekili aday adayı olarak çıktığını  belirterek, ‘’Başvurumuzu yaptık artık taktir partililerimizin’’ dedi.

Öztanrıöver,  ‘’Öncelikle ön seçimde partililerimizin, ardından da Adana halkının bana ve CHP’ye göstereceği teveccühle milletvekili seçileceğime inanıyorum. Aday adaylığım, Adana ve Türkiye için hayırlı olsun’’ ifadelerini kullandı.

muratoztanriover2Adana’nın tarım ve sanayi kenti olmasına karşın, AKP iktidarı döneminde hızla kentin bu iki özelliğinden uzaklaştığını belirten Öztanrıöver, ‘’Adana’da 25 senedir ziraat mühendisliği yapıyorum. Kırsal kesimin sorunlarını yakından biliyorum. İktidarın yanlış tarım politikaları sonucu çiftçi inim inim inliyor’’ dedi.

Öztanrıöver, sanayinin  de kentte hızla geriye doğru gittiğini  ve istenilen yatırımların yapılmadığını ifade ederek, ‘’Sanayide çarklar borçla dönüyor. Yeni yatırımların yapılmamasıyla da kentte işsizlik almış başını gidiyor’’ diye konuştu.

-‘’CHP’Yİ İKTİDARA TAŞIYACAĞIZ’’-

Tüm bu sorunlarının çözümünün CHP’nin iktidara gelmesinde odluğunu anlatan Öztanrıöver,  şunları kaydetti: ‘’Partimizi iktidara taşıyabilmek için CHP’nin politikalarını toplumun her kesimine en iyi şekilde anlatmalıyız. 7 Haziran’da yapılacak milletvekili genel seçimlerine kadar Adana’da çalmadık kapı, girmedik ev  bırakmayacağız. Seçimlerde halkımızın bizlere vereceği destekle CHP’yi iktidara taşıyacağız.’’

YORUM YAP