DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

OLAY… OLAY… OLAY…

Yayınlanma Tarihi :

Ceyhanspor yöneticileri birliktelik gecesi düzenledi ancak bu geceden kavga ve kaos çıktı. Adana Sheraton Otelinde gerçekleşen Ceyhanspor birliktelik Gecesi Coşkulu başladı ancak tartışmalar geceye gölge düşürdü. Güzel bir organizasyonla hazırlanan geceye birçok sanayici, işadamı, esnaf, sivil toplum kuruluşu yetkilileri ve siyasi parti aday ve yöneticileri de renk kattı.

Ak Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Ceyhan Kaymakamı Gürbüz Karakuş, Ceyhan Belediye Başkanı ve Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü, Yumurtalık Beldiye Başkanı Turgut Erişmen, Ak Parti Ceyhan Belediye Başkan Adayı Alemdar Öztürk, Cumhuriyet Halk Partisi Ceyhan Belediye Başkan Adayı Arif Sezer, Demokrat Parti Ceyhan Belediye Başkan Adayı Burhan Onuk ve Sivil toplum kuruluşu yetkililerinin katıldığı gecede Kaymakam Karakuş ile Sözlü arasında gergin anlar yaşandı.

Plaket almak için kürsüye çıkan Kaymakam Karakuş, Ceyhanspor’un zor günler geçirdiğini söyledi. Karakuş, “Birileri tarafından (Hüseyin Sözlü’nün kardeşi önceki dönem kulüp Başkanı Sedat Sözlü ve Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü) takım şike ile küme düşürüldü.  Sanayici Cengiz Özal tarafından alınarak toparlandığı ve ardından İşadamı ve sanayici Mustafa Aydar ve yönetimi tarafından takım ciddi ivmeler kazanarak şampiyonluğa doğru koştu. Ceyhanspor Kulup Başkanı Mustafa Aydar, takım yönetimini futbolcuları ve geceye emeği gecen Ceyhanlılara şükranlarımı sunarım” dedi.

Geceye katılan Ceyhan Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü ise plaketini aldığı sırada mikrofana geçti. Sözlü, “Basiretsiz yöneticiler haddine düşmeyen şeylerle uğraşıyor. O dönem kardeşim Sedat Sözlü ile konuşan kişinin telefonu bir suçtan dolayı dinlemeye takılmıştı. Bu nedenle  takımımıza ve bize suçlama yapılmıştır. Ancak bu davadan mahkeme ve hukuk önünde beraat edilmiştir” dedi.

Mikrofonla birlikte Ak Parti Milletvekili Necdet Ünüvar ve Kaymam Karakuş’un bulunduğu masaya doğru yönelen Sözlü, Karakuş’a seslenerek “Hakkın var mı? Hakkın var mı senin” dedi. Bu arada olaylar da tırmandı. Bir grup Karakuş’u diğer bir grup da Sözlü’yü sakinleştirmeye çalıştı. Kargaşa esnasında salonda karşılıklı olarak s….r git sesleri yükseldi.  

İŞTE HABERİN VİDEOSU…

YORUM YAP