Gündem Adana

MUTLULUĞUN RESMİNİ ÇİZECEK

MUTLULUĞUN RESMİNİ ÇİZECEK
28 Mart 2014 - 12:50

torunAk Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, yoğun bir tempoyla sürdürdüğü seçim maratonunun son gününde tüm Adanalılara, “Kentimizin aydınlık geleceğini birlikte inşa edelim. Çocuklarımıza çok daha yaşanılabilir bir Adana’yı birlikte oluşturalım. Esnafıyla, işçisiyle, memuruyla, emeklisiyle, genciyle, yaşlısıyla toplumumuzun tüm kesimlerinin yaşamaktan mutlu olduğu bir Adana’yı el birliğiyle, kavgalardan ve kısır çekişmelerden uzak, huzur ve barış içinde tesis edelim. Adana için canla, başla, aşkla çalışmaya ben hazırım. Sensiz olmaz” mesajıyla seslendi.

ADANA’YI CEZALANDIRANLAR ADANALIYI KANDIRAMAYACAK  

Açıklamasında, her açıdan sahip olduğu zengin potansiyelin değerlendirilmemesinden dolayı Adana’nın hak ettiği konumda olmadığını bir kez daha vurgulayan Abdullah Torun,”Adana’yı otuz yıldır yönetmelerine rağmen kenti her açıdan geriye götüren, Büyükşehir Belediyesi’nde kurdukları krallığı devam ettirebilmek için her dönem her partiden aday olan, Adanalıya değil, rant çevrelerine hizmet eden, devlet ve özel sektör yatırımlarını engelleyerek Adanalıyı cezalandıran zihniyet ve bu zihniyetin uzantıları, hak ettikleri yanıtı bu kez sandıkta alacak. Adanalı hemşehrilerimizin, kendisini cezalandıran ve Adana’nın geleceğini çalan bu zihniyete ve uzantılarına asla prim vermeyeceğine, teveccühleriyle Ak kadroları göreve getirerek ‘Adana’yı Ak Geleceğe’ taşıyacaklarına tüm kalbimle inanıyorum“ dedi.

GERÇEK “AK BELEDİYECİLİK” İLE “BÜYÜK HİZMETLERE” İMZA ATACAĞIZ

Pazar günü yapılacak seçimlerde halkın önüne konulacak sandığın, Adana’daki hizmetsizlik karanlığın sonu olacağını ifade eden Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, Adana’yı tüm ilçeleriyle birlikte modern hizmetlerle geleceğe taşımak yolunda Büyükşehir Belediyesi’nin tüm imkanlarını, merkezi hükümetin desteği ile birleştireceklerini söyledi. Abdullah Torun, mesajını şu cümlelerle sonlandırdı; “Adana Büyükşehir Belediyesi’nin misyonu, Adanalı hemşehrilerimizin yaşamlarına kalite katmak için büyük ve kalıcı hizmetler gerçekleştirmektir. Ne yazıktır ki Büyükşehir Belediyesi’ni uzun yıllardır yönetmelerine rağmen, Türkiye’mizin bir çok iline çağ atlatan ‘Ak Belediyecilik’ anlayışını asla benimsemeyen zihniyet, Adana’yı geleceğe taşıyacak büyük hizmetler üretmek yerine, makam endişesiyle tüm kesimlerle kavga ederek, sürekli kaos üretti. Bu sorumsuzluğun cezasını ise Adana çekti, Adanalı çekti. Pazar günü yapılacak seçimlerde hemşehrilerimizin vereceği her bir oy, Adana’ya layık görülen hizmetsizlik karanlığının sonu olacağı gibi, Adana’mızın aydınlık yarınları denizinde bir damla olacaktır.  Merkezi hükümetimizin desteğiyle Adana’ya yapacağımız devasa hizmet ve yatırımlar Adana’ya şimdiden hayırlı, uğurlu olsun.”