DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

MUSTAFA ÇAY’A BÜYÜK DESTEK

Yayınlanma Tarihi :
MUSTAFA ÇAY’A BÜYÜK DESTEK

sozlu pozantiMilliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) belediye başkanlıklarını kazandığı Adana’nın ilçelerinde Adana Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği teşekkür ziyaretleri sürüyor. Cumartesi akşamı gerçekleştirilen etkinlikte Mustafa Yıldızdoğan ve Kadir Somer, en güzel şarkılarıyla Pozantılıları coştururdu. Geceye Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün yanı sıra, MHP Genel Başkan Yardımcısı Alişar Dede, Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, Adana ve Pozantı Ülkü Ocakları Başkanları, belediye meclis üyeleri, çok sayıda muhtar ve konuklar katıldı.

OMUZLARIMIZDAKİ SORUMLULUK YERE DAHA SAĞLAM BASMAMIZI SAĞLIYOR

Pozantılıların yoğun ilgi gösterdiği konserde konuşan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü halka hitap etti. Sözlü, “30 Mart’la birlikte Adana’da yeni bir dönem başlamıştır. Bu dönem MHP’den seçilmiş belediye başkanlarının zafer sarhoşluğu değildir. Seçildikten sonra omzumuzdaki yükün ağırlığıyla ayağımız daha sağlam yere basıyor. Size karşı sorumluluğumuz, size karşı hizmet mecburiyetimiz bizi belediyecilikte çok daha başarılı olma yolunda motive ediyor. Pozantı’nın Atom Karınca Belediye Başkanı Mustafa Çay, varlığını yaylamızda hissettirmiştir” dedi.

MUSTAFA ÇAY BUNDAN SONRA İKTİDARIN BELEDİYE BAŞKANIDIR

3 dönem Ceyhan Belediye Başkanı olarak görev yaptığını hatırlatan Hüseyin Sözlü şöyle devam etti  “Pozantı’da Mustafa Çay’ı seçmenizden bu yana kendisine hayranlığım başlamıştır. Çünkü o imkansızlıkların arkasına sığınmamıştır ve Pozantı’da daha önce yapılamayanları yapmış, başarılamayanları başarmıştır. Kendisi Pozantı’da iktidar nimeti görmeden size olan inancıyla, size olan hizmet aşkıyla bir çok projeyi hayata geçirmiş ve Allah’a çok şükür artık yerel yönetimde bir iktidardan bahsediliyorsa o iktidar Büyükşehir’in iktidarıdır. Mustafa Çay bu saatten sonra iktidarın belediye başkanıdır.”

POZANTILILAR’I ADANA’YA KADAR YORMAYACAĞIZ

Önümüzdeki 5 yılda en iyi hizmeti vermek için vargüçleriyle çalışacaklarını kaydeden Hüseyin Sözlü şunları söyledi: “Pozantı’nın neye ihtiyacı varsa, Büyükşehir Belediyesi’nin burada yapabileceği ne varsa, Pozantı’nın Atom Karınca Belediye Başkanı Mustafa Çay’ı bulmanız yeterlidir. O ne yapacağını bilir. Bizim adımıza vereceği söz varsa onu da verebilir. Burada Mustafa Çay’a ulaşmanız, aynı zamanda bize ulaşmanızdır. Hizmeti sizlere yerinde ulaştırmak istiyoruz. Sizi Adana’ya kadar yormayacağız. Mustafa Çay’ı gördüğünüzde Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü görmüş olacaksınız. Bizim ona güvenimiz ve işbirliği isteğimiz tamdır.”

HAK, HUKUK, ADALET; MİLLİYETÇİ HAREKET

30 Mart’taki yarışın ardından şimdi hizmet yarışının başladığını belirten Hüseyin Sözlü, “ Cenabı Allah nasip ederse, gelecek  5 yılları hak etmenin, Pozantı’yı, Adana’yı layık olduğu yere taşımanın mücadelesini vereceğiz. İnşallah Tekir’den Pozantı’ya Adana’nın yaylalarını, imarlı, modern, çağdaş yaylalar haline getireceğiz. Pozatı’nın arkasında koskoca Büyükşehir var. Artık Mustafa Çay’dan her hizmeti isteyebilirsiniz. Hatta yanıbaşımızda akan çayı iç göl haline getirmek istiyordu. Bakın Mustafa Çay daha size neler yapacak. Sizin heyecanınızı, beraberliğinizi Cenabı Allah bozmasın, nazardan esirgesin” dedi.

HÜSEYİN SÖZLÜ BAŞKANIMIZLA ÇOK DAHA GÜÇLÜYÜZ

Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay da son derece coşkulu bir konuşma yaptı ve kendisini bir kez daha seçen Pozantılılar’a seslendi: “Yola çıkarken sözümüz, sevdamız Pozantı’ya hizmet dedik. Siz de bize inandınız, güvendiniz. İnancınız devam ettikçe hizmet için gerekirse canımızı feda ederiz. Allah bize iktidar olmayı nasip etti. Adana’da Büyükşehir Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü var. Şimdi çok daha güçlüyüz. İkinci kez seçilmemizin üzerinden sadece 15 gün geçmesine rağmen başkalarının 5 yılda yapamadığı kadar hizmet gerçekleştirdik.

YORUM YAP