DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

MİNİK ÇOCUK KOLTUĞA GÖZ DİKTİ

Yayınlanma Tarihi :
MİNİK ÇOCUK KOLTUĞA GÖZ DİKTİ

zeydankaralarm23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla temsili olarak Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın koltuğuna 3’ncü sınıf öğrencisi Semanur Tunç oturdu. Tunç, temsili olarak da olsa bu koltuğa oturduğu için mutlu olduğunu belirtirken uzun süredir bu koltuğa oturmak istediğini söyledi.

BAŞKAN KARALAR KAPIDA KARŞILADI

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla makamına gelen minik Semanur’u kapıda karşılarken Tunç, hayalinde bu koltuğa oturmak olduğunu söyledi. Koltuğa oturmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirten Tunç,”Ben bu koltuğa oturmayı çok istiyordum. Bugün bu isteğimi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bugün temsili olarak buradayım ama inşallah  büyüyünce de bu koltukta oturup insanlara hizmet etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

İL TALİMAT: ÇOCUK OYUNLARI ARTTIRILSIN

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın koltuğuna oturan Semanur Tunç, Seyhan Belediyesi’nin kültürel faaliyetlerinin yeterince olduğunu ancak çocuk oyunlarına daha fazla önem gösterilmesi gerektiğini söyledi. Tunç,” Seyhan Belediyesi’nin kültürel faaliyetlerini yakından takip ediyorum. Ben çocuk oyunlarının fazlalaşmasını istiyorum” şeklinde konuştu. Daha sonra makam odasından Özel Kalem Müdürü Betül Yamanyılmaz’ı arayan Tunç, çocuk oyunlarının artırılması için talimat verdi.

YORUM YAP