DOLAR23,5039% 1.67
EURO25,4134% 1.31
STERLIN29,6174% 1.26
FRANG26,1709% 1.59
ALTIN1.483,85% 1,55
BITCOIN627.3250.136

MHP ÇUKUROVA’DA GÖREV DEĞİŞİMİ

Yayınlanma Tarihi :
MHP ÇUKUROVA’DA GÖREV DEĞİŞİMİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çukurova İlçe Başkanı İbrahim Kara’nın istifa etmesiyle yerine MHP Adana il Sekreteri İlhan Pehlivan atandı.
İl Başkanı Mustafa İzgioğlu’nun da hazır bulunduğu devir teslim töreninde İbrahim Kara “liste yüzünden görevden alındığı” şeklindeki dedikodulara atıfta bulunurken “Bunlar doğru değil. Belediye başkan adayımız Ali Başkanın önünü açmak için ben görevi bıraktım. Uyum sorunu yaşıyorduk. Seçim ortamında partimiz zarar görmesin diyerek, il başkanımızdan yerime başka bir arkadaşımızın atanmasını rica ettim. Sağolsun başkanımız da bizi kırmadı. Üzgün değilim. Yine bundan sonra da partimin başarısı için çalışmaya devam edeceğim”  dedi.
İl Başkanı Mustafa izgioğlu da, “İbrahim Abinin kararına saygı duyuyorum. Kendisiyle 6 yıl çalıştık, her zaman ‘abi’ diye hitap ettim. Emekleri çoktur. Kendisinden hiç incinmedim. Allah kendisinden razı olsun. Fani dünyada makamlar da gelip geçicidir. Mühim olan partimizin başarısıdır” diye konuştu.
İzgioğlu, bundan sonra seçim çalışmalarına kısmen değişeceğini vurguladığı yeni bir yönetimle devam edeceklerini bildirdi.

Konuşmaların ardından görev değişimi gerçekleştirildi. Yeni İlçe Başkanı İlhan Pehlivan “Ibrahim Abiden devraldığım Partimizin Çukurova’da dalgalanan bayrağını daha yukarılara çıkarmak için çalışacağım” mesajı verdi.

YORUM YAP