Gündem Adana

LEZZET SİHİRBAZLARI YARIŞIYOR

LEZZET SİHİRBAZLARI YARIŞIYOR
07 Kasım 2013 - 8:55

lezzet_sihirbazi“Lezzet Sihirbazları Yarışıyor” Yemek Yarışmasının yarı finali 9 Kasım Cumartesi günü Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleşecek.

Tukaş’ın ana sponsorluğundaki   yarışmaya başvurular İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana’daki Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezleri’ne yapıldı.  Ünlü Şef Eyüp Kemal Sevinç önderliğindeki yarışmaya katılmaya hak kazananlar maharetlerini sergilemek için gün saymaya başladılar.

Büyük Final ve Ödül Töreni, 30 Kasım 2013 günü İstanbul’da…

Yarışmacılar, evlerinde yaptıkları yemekleri bulundukları illerdeki Optimum Outlet’lere götürecek. Burada Şef Eyüp Kemal Sevinç başkanlığındaki jüri tarafından, her ildeki Optimum için ilk 3 belirlenecek. Yarı finalde her ilin 1.’si 1.000 TL, 2.’si 750 TL ve 3.’sü de 500 TL’lik hediye çeki kazanacak. 26 Ekim – 21 Kasım tarihleri arasındaki yarı final elemelerinin Adana ayağı 9 Kasım Cumartesi günü Optimum’da gerçekleşecek.

Her ilin 1.’sinin katılacağı Büyük Final ve Ödül Töreni ise 30 Kasım 2013 günü İstanbul Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde yapılacak. Dört finalist İstanbul Optimum Outlet içine kurulacak mutfakta, jüri karşısında yemeklerini canlı olarak yapacaklar. Yemek Yarışması sonucunda; 1.’ye 3.000 TL, 2.’ye 2.000 TL ve 3.’ye 1.000 TL değerinde hediye çeki armağan edilecek.

Optimum Outlet, “Optimum Outlet’te Mutlu Ziyaretçiler” konseptinde gerçekleştirdiği etkinlikleri ve tüm yıla dağılan organizasyonlarıyla ziyaretçilerine mutlu anlar yaşatarak, alışveriş keyfine ayrıcalık katıyor.