Ankara Escortları

DOLAR32,2159% 0.09
EURO35,0494% 0.54
STERLIN41,1488% 0.47
FRANG35,2874% 0.44
ALTIN2.452,68% -0,37
BITCOIN69.882,03-0.14

KOZAY’DAN “DARGINLIKLARI, KIRGINLIKLARI SONLANDIRALIM” ÇAĞRISI

Yayınlanma Tarihi :
KOZAY’DAN “DARGINLIKLARI, KIRGINLIKLARI SONLANDIRALIM” ÇAĞRISI

Çukurova Belediye Başkanı Emrah Kozay, Ramazan Bayramı’nın birleştirici yanına dikkati çekip dargınlıkların ve kırgınlıkların sonlandırılması çağrısında bulundu

 

KOZAY’DAN “DARGINLIKLARI, KIRGINLIKLARI SONLANDIRALIM” ÇAĞRISI

Çukurova Belediye Başkanı Emrah Kozay, İslam âleminin Ramazan bayramını kutlayıp, tüm insanlık için barış, sağlık, huzur, refah ve mutluluk diledi.

DARGINLIKLARI BİTİRELİM

Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında bayramların birleştirici ve bütünleştirici yanına dikkati çeken Başkan Kozay, “Bayramlar kırgınlıkların, dargınlıkların sona erdirildiği,  çok kıymetli ve anlamlı günlerdir. Dargınlıkları, kırgınlıkları sonlandırıp birliğimizi, beraberliğimizi pekiştirelim, kucaklaşalım” çağrısında bulundu.

BARIŞ, SAĞLIK, HUZUR, MUTLULUK DİLEĞİ

“Ramazan ayının birlik, beraberlik ve paylaşma ruhuyla tüm halkımızın ve İslam âleminin Ramazan Bayramını kutluyorum” diyerek sözlerini sürdüren Başkan Kozay, “Ramazan Bayramı vesilesiyle küçüklerimizin gözlerinden, büyüklerimizin ellerinden öpüyor, bayramımızın ulusumuza ve tüm dünyaya barış, sağlık, mutluluk, huzur ve refah getirmesini, bizi birbirimize daha çok yakınlaştırmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP