Ankara Escortları

DOLAR32,1954% 0.12
EURO34,9168% -0.16
STERLIN41,0452% 0.28
FRANG35,2324% -0.17
ALTIN2.476,04% -1,08
BITCOIN69.794,64-1.136

“KOALİSYON, KUTUPLAŞMAYI ÖNLER”

Yayınlanma Tarihi :
“KOALİSYON, KUTUPLAŞMAYI ÖNLER”

www.guneydingazetesi.com.tr

Müzeyyen Şevkin, gazeteci Mustafa Özke'yle görüştü.

Müzeyyen Şevkin, gazeteci Mustafa Özke’yle görüştü.

Cumhuriyet Halk Partisi Adana 6 .sıra milletvekili adayı Müzeyyen Şevkin, koalisyonun bir önce kurularak, Türkiye’nin her yönden huzura kavuşması için gayret göstermesi gerektiğini söyledi.

KUTUPLAŞMANIN YARARI YOK
Cumhuriyet Halk Partisi Adana 6 .sıra milletvekili adayı Müzeyyen Şevkin, siyasi partilerin Türkiye’yi hükümetsiz bırakma lüksü bulunmadığını belirterek, bir an önce koalisyonun kurulması ve ülkenin huzura kavuşması gerektiğini söyledi. Şevkin, “Bazıları koalisyon kurulmasın diye ayak sürüyor ama Türkiye’nin huzura ihtiyacı var. En küçük esnafından iş adamına kadar herkes huzur istiyor. Bu noktada CHP kendi çıkarlarını değil, ülke çıkarlarını gözetiyor ve ülkesini düşünüyor. Siyasi partiler, halkın verdiği mesajı çok iyi algılamalı ve gereğini yerine getirmelidir. Kutuplaşmanın kimseye yararı yoktur. CHP ile kurulacak bir koalisyonun kutuplaşmanın da önüne geçeceğine inanıyorum” dedi.
ESNAF KEPENK KAPATIYOR
Hükümetsizliğin kaos ortamı yarattığını, bunun da ekonomiyi olumsuz etkilediğini dile getiren Müzeyyen Şevkin, “Adana terk edilmiş bir kent görüntüsü veriyor. Bu da Çukurova’nın bereketli topraklarına yakışmıyor.” diye konuştu. Şevkin, “Adana Ticaret Odası kaynaklarına göre, yaklaşık 4 bin esnaf ticari sicil terki vermiş. Bu az bir rakam değil. Bir yılda 4 bin esnaf kepenk kapatırsa, bu ekonominin iyiye gitmediği anlamına gelir. Bu yönüyle sivil toplum kuruluşlarından siyasi partilerine, bürokratlarından büyük iş adamlarına kadar herkes el ele vermeli ve Adana’nın istihdam sorununa kalıcı çözümler üretmeli. El ele vererek, yarınlarımıza emanet edeceğimiz güzel bir kent oluşturmak durumundayız.” şeklinde konuştu

YORUM YAP