Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

‘KLASİK SİYASETÇİ OLMAM’

Yayınlanma Tarihi :
‘KLASİK SİYASETÇİ OLMAM’

muzeyyen3Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Aday Adayı, Jeoloji Yüksek Mühendisi Dr. Müzeyyen Şevkin, Ceyhan’ın Kızıldere köyünde hemşerileriyle buluştu.

Köy meydanında sevgiyle karşılanan Dr. Şevkin, esnafı ziyaretinin ardından köyde bulunan kahveleri dolaştı ve siyasetteki hedeflerini, Adana’nın gelişmesi için planladığı çalışmaları anlattı. Jeoloji Mühendisliği yaptığı 28 yıl boyunca kentte yaptıkları çalışmalarından bahseden Dr. Şevkin, “Mesleğim gereği bölgeyi çok gezdim. Bu sebeple bölgeyi iyi tanıyor, ihtiyaçlarını biliyorum. Kenti köy köy gezmiş bir kardeşiniz olarak, mecliste Adanalıları temsil etmeye talibim” dedi.
muzeyyen2“KLASİK POLİTİKACI OLMAM”

Köylülerin, milletvekili adaylarının milletvekili seçildikten sonra vatandaşı unutmasını eleştirmesi üzerine Dr. Müzeyyen Şevkin, “Ziyaret ettiğim her yerde aynı şikayetlerle karşılaşıyorum. Bugüne kadar yapılan siyasilerin göstermiş olduğu bu davranışlar bize olumsuz yansıyor. Ben bir işçi kızıyım ve memurum. Zaten oldukça sade bir yaşantısı olan vatandaşım. Hiçbir zaman klasik bir politikacı olmayacağım. Ben kentimi daha ileri bir seviyeye taşımak için mücadele etmenin bir yolu olarak politikaya atıldım. Sendikal, sivil toplumcu yönü ağır basan bir birey olarak kalmaya devam edeceğim” dedi.
muzeyyen1“ÜLKEMİZ VE ADANAMIZ İÇİN FAYDALI OLURUM”

CHP Adana Milletvekili Aday Adayı Şevkin, Adana’nın işsizlikte 1’inci sırada yer almasıyla ilgili de şunları söyledi: “Ülkenin en önemli nehirlerinden olan Seyhan ve Ceyhan’ın olduğu ve birinci sınıf tarım arazisine sahip olan kentin nasıl işsizlikte birinci olduğunu anlamıyorum. Kentimizin aldığı göçler bile altyapısı hazırlanmadan gerçekleşti. Jeotermal enerji kaynaklarından, imar planlamasına kadar bir çok konuda doğru olmayan çalışmalar, bugün kentin geriye gitmesine sebep olmuştur. Hayatımın her alanında ülkem için faydalı işler yapmaya çalışan bir vatandaş oldum. Bugün daha faydalı olmayı düşündüğüm milletvekilliği için hepinizin desteğini bekliyorum.”

YORUM YAP