Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN67.110,000.389

KİMLERE KADRO VERİLDİ

Yayınlanma Tarihi :
KİMLERE KADRO VERİLDİ

cukurova_belediyesi_kadro_sevinciCumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün torba yasayı onaylamasının ardından sözleşmeli memurların kadroya geçmesine istinaden Çukurova Belediyesi’nde de çalışan 62 sözleşmeli memur kadrosuna geçirildi.

Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan sözleşmeli memurların kadroya geçmesi ile bir toplantı yaptı. Belediye meclis salonunda gerçekleşen toplantıda konuşan Başkanı Yıldıray Arıkan, ‘Gerek işçimiz, gerek memurumuz ve gerekse taşeron firma üzerinden çalışan personelimiz bizler için kıymetlidir. Bilindiği gibi sözleşmeli memurlar ile ilgili uzun süreden bu yana beklenilen müjdeli haber geçtiğimiz günlerde gelmiş ve sözleşmeli memurların kadroya geçmesi yasalaşmıştı. Biz de kadın erkek dengesini koruyarak Çukurova’nın geleceğini oluşturduk” dedi. Kadroya geçen memurların sorumluluk vazifesi ile çalıştığını belirten Başkan Yıldıray Arıkan, “Bundan sonraki süreçte de her memurumuz gibi yeni kadro alan memur arkadaşlarımız vatandaşımızın hizmetlerini en iyi şekilde yerine getireceğine inanıyorum. Çukurova’nın daha iyi konuma gelmesi adına hedeflerimizde ilerlememizde personelimizin katkısı önemli olacaktır” diye konuştu.

Başkan Yıldıray Arıkan konuşmasının sonunda hem kadroya geçen personele hem de Çukurova’ya hayırlı olması dileğinde bulundu.

 

YORUM YAP