Ankara Escortları

DOLAR32,1861% 0.09
EURO34,9044% -0.21
STERLIN41,0350% 0.24
FRANG35,2140% -0.23
ALTIN2.492,69% -0,42
BITCOIN69.816,00-1.598

KAVGA

Yayınlanma Tarihi :
KAVGA

kavgabelediyekalemHANGİ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI, HANGİ BAŞKANIN ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ’NÜ DÖVDÜ!

Siz hala Adana Valisi Hüseyin Avni Coş ile Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ın kazananı olmayan ve tek kaybedeni Adana olan ‘bayrak, rozet dağıtımı’ kavgasını mı konuşuyorsunuz?

İşte size henüz dumanı üstünde hem de tekmeli yumruklu yüksek tansiyonlu bir kavganın dedikodusu.

İsmi lazım değil bir İlçe Belediye Başkanı hayli uzun zamandır en yakın mesai arkadaşlarını seçimi konusunda eleştirilerin odağı olmaktadır. Ancak kendisine gelen her türlü telkine rağmen Özel Kalem Müdürü ve Spor Danışmanı olarak belirlediği isimleri bir türlü yanından uzaklaştıramamakta aksine resmi olarak atadığı Belediye Başkan Yardımcıları’nı refüze edip eleştirilen isimlere daha sıkıca sarılmaktadır.

İşte bu minval üzere yuvarlanıp giden ilişkiler yumağı Ak Parti’nin ‘sözde’ temayül yoklaması’nın yapılacağı günden bir gün önce detaylarını vereceğimiz tekmeli yumruklu ve dahi yüksek tansiyonlu kavgaya evriliverir.

Şehrin en büyük Kültür Merkezi’ni yaptığını sağır sultanlara bile duyurmaya çalışan ismi lazım değil İlçe Belediye Başkanı ‘sözde’ en büyük kültür merkezinin inşaat alanını gezdiği sırada hemen bir adım gerisinde yaşanan tartışmanın belki de farkında değildir. Ancak o tartışma kendisini bir kaç gün sonra memleketin birinci gündem maddesi haline getirecek bir sürecin fitilini ateşlemiştir bile.

İddiaya göre uzun süredir kendisine hiçbir birim bağlanmadığı halde Belediye Başkan Yardımcılığı vazifesini anlaşılmaz şekilde sürdüren kişi, bir gelişmeyi aktarmak üzere Belediye Başkanı’na Özel Kalem Müdürü’nün cep telefonu üzerinden ulaşmaya çalışır.

Ancak Özel Kalem Müdürü’nün gayri ciddi bir şekilde telefonu suratına kapatması üzerine hayli öfkelenir.

Yetkisiz Belediye Başkan Yardımcısı, nezaketsiz Özel Kalem Müdürü’nün nerede olduğunu öğrenir ve arabasına atladığı gibi malum yere ulaşır. O esnada şehrin ‘sözde’ en büyük Kültür Merkezi’nin inşaatını inşaatı üstlenen müteahit firma yetkilileriyle birlikte gezen İsmi Lazım Değil İlçe Belediye Başkanı hiçbirşeyden habersiz inşaatta kullanılan kalasların kalitesini ve dökülen betonun oktanı üzerine ikili görüşmelerde bulunmaktadır.

Uzun sözün kısası yetkisiz Belediye Başkan Yardımcısı, nezaketsiz Özel Kalem Müdürü’nü önce yumruk ardından tekme marifetiyle yere serdiği sırada çıkan gürültüye koşan İsmi Lazım Değil İlçe Belediye Başkanı’nın gördüğü manzara karşısında biranda şekeri yükselir.

Yükselen şeker nedeniyle yaşadığı kısa süreli baygınlıkta yere düşen Belediye Başkanı’nı inşaatın yapımını üstlenen müteahit kucaklayarak önce aracına sonra da evine ulaştırır.

İsmi Lazım Değil Belediye Başkanının korumalarının araya girmesiyle ayrılan yetkisiz Belediye Başkan Yardımcısı ve nezaketsiz Özel Kalem Müdürü bir süre sonra olay yerinden uzaklaştırılır.

Bu kavganın hemen ardından ertesi gün mensubu olduğu partisince yapılacak ‘sözde’ temayül yoklaması için çalışmalarına hedef büyüterek devam etmek isteyen İsmi Lazım Değil İlçe Belediye Başkanı kavganın taraflarını barıştırma işini ve varsa alacağı kararı ileriki günlere ertelemiştir.

Neyse insanın yaşanan bu kavga dövüşü öğrendikten sonra Allah’tan güzel Adanamızda böylesi hırgür yaşanmıyor. Yoksa cennet vatanımız bize durup dururken cehennem olurdu’ diyesi geliyor.

YORUM YAP