DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

“KAVGA BİTECEK”

Yayınlanma Tarihi :
“KAVGA BİTECEK”

Abdullah TorunYoğun bir şekilde sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarca dile getirilen sıkıntı ve beklentileri dinleyen Ak Parti Büyükşehir Belediye Baykan Adayı Abdullah Torun, “Kavga kültürünü, kişi ve kurumlarla kısır çekişmeleri yıllardır bir siyaset modeli olarak benimseyen zihniyetin, Adana’yı hizmetsizliğe ve geri kalmışlığa mahkum ettiğine” dikkat çekti ve ekledi; “Adana’nın hali ortada. 30 Mart’ta Adana’ya yıllardır dayatılan kavga kültürü son bulacak, artık hizmet kültürü egemen olacak.

BİZE VERİLEN DESTEK, HİZMETE DÖNÜŞECEK

Gerçekleştirdiği ziyaretler ve mahalle toplantılarında, alkışlar ve yoğun sevgi gösterileriyle karşılanan Abdullah Torun, Adana’yı“Marka Şehir” yapma yolunda toplumun tüm kesimlerinden destek beklentisini,  “Kenti 30 yıldır yöneten zihniyetin, merkezi hükümet ile sürekli kavga ederek, ilçe belediyeleri ile yıllardır kısır çekişmeler içine girerek, devlet ve özel sektör yatırımlarını engelleyerek, girişimcileri küstürüp kaçırtarak, sahip olunan potansiyeli değerlendirmeyerek, Adana’yı getirdiği durum ortada. Esnafımızın, işçimizin, memurumuzun, emeklimizin, sivil toplum kuruluşlarımızın, toplumumuzun tüm kesimlerinin desteğiyle, 30 Mart seçimlerinde Adana’yı bu hale getiren zihniyet kaybedecek. Merkezi yönetimde olduğu gibi yerel yönetimde de Ak kadroların iş başına gelmesiyle, Adana kazanacak, Adanalı hemşehrilerimiz kazanacak” sözleriyle dile getirdi.

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARININ GÜCÜ, ADANA’NIN GÜCÜDÜR.

Esnaf ziyaretleri ve çeşitli mahallelerde sürdürdüğü ziyaretlerin ardından Bosna Kardeşlik ve Yardımlaşma Derneği üyeleriyle bir araya gelen Abdullah Torun, dile getirilen sorunları ve talepleri dinledi. Adana’yı ayağa kaldırmak için sivil toplum kuruluşları ile el ele vereceklerini vurgulayan Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, “Kavga kültürünü, kişi ve kurumlarla kısır çekişmeleri yıllardır bir siyaset modeli olarak benimseyen zihniyetin, Adana’yı hizmetsizliğe ve geri kalmışlığa mahkum ettiğine” dikkat çekerken, “Sivil Toplum kuruluşlarımızın gücü, Adana’mızın gücüdür. Kavgalarla anılan değil, huzur ve barış içinde kalkınan bir Adana’yı, büyük önem verdiğimiz sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte inşa edeceğiz”dedi.

KAVGA KÜLTÜRÜNE SON VERECEĞİZ

Adana’nın devlet ve özel sektör yatırımlarıyla buluşması için öncelikle bu zihniyetin yok olması gerektiğini belirten Abdullah Torun, “siz değerli sivil toplum kuruluşlarımızın nezdinde, saygıdeğer Adanalı hemşehrilerimizin bu zihniyetin yol açtığı yıkıma kullanacakları oylarıyla son vereceklerine olan inancımız tamdır. Halkımızdan alacağımız güçle ilçe belediyelerimiz ve Büyükşehir Belediyesi’nde göreve geldiğimizde kavga kültürüne son vererek, köprüleri, caddeleri, yeni bağlantı yollarını, toplu konutları, otoparkları, oyun alanlarını, parkları, çevre yolunu, sahil yolunu ve hazırladığımız tüm projelerimizi hızla yaşama geçireceğiz. Adana’da yapacağımız çağdaş hizmetleri, Türkiye gündemine taşımaya kararlıyız” diye konuştu.

YORUM YAP