Ankara Escortları

DOLAR32,2042% 0.07
EURO35,0412% 0.13
STERLIN40,9907% 0.14
FRANG35,4255% 0.22
ALTIN2.504,08% -0,25
BITCOIN70.990,006.088

KAVAK’DA CUMHURİYET COŞKUSU

Yayınlanma Tarihi :
KAVAK’DA CUMHURİYET COŞKUSU

kavak 2Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı’nın hukukçu üyeleri, 29 Ekim Cumhuriyet bayramı kutlamasını, hukukçu hemşehrileriyle kahvaltılı bir organizasyonla Türkiye Spor Yazarları Derneği Lokalindeki Komshu Restaurant’ta gerçekleştirdi.

Geleneksel hale gelen hukukçular kahvaltısı Av. Cem Yılmaz’ın sponsorluğunda gerçekleşti.

Kahvaltıda konuşma yapan Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Ecz, Nuri Cesurer,  ‘’Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 90. yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Cumhuriyet,  Mustafa Kemal Atatürk’ün yüce Türk milletine bıraktığı en büyük mirastır
O’nun dediği gibi, ‘Cumhuriyet fikren,  ilmen ve bedenen, kuvvetli ve yüksek seciyeli muhafızlar ister’

Şanlı Türk Milletinin binlerce yıllık tarihinde ulaştığı en güzel zirve olan Cumhuriyeti korumak, muhafaza etmek birinci görevimiz olmalıdır.

Cumhuriyet; dili, bayrağı marşı ve başkenti, temel nitelikleri, ülkesi ve milletiyle bölünemez bütünlüğü ifade eder’’ dedi.

Cesurer,  ‘’Bu duygu ve düşüncelerle başta ulu önder Atatürk olmak üzere cumhuriyetimizin kurulmasında ve yaşatılmasında emeği geçen tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, tüm hemşehrilerimizin Cumhuriyet Bayramını en içten duygularımızla kutluyoruz’’ diye konuştu.

Kahvaltıya, vakıf yöneticileri, Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Vakıf eski başkanı Abdullah İspir, Emekli İl Sağlık Md. Dr. Alper Pişkin, Savcı Duran Yılmaz, Savcı Mustafa Durmuş, Prof. Dr. Av. Mustafa Topaloğlu gibi, birçok hukukçu eş ve çocuklarıyla katıldı.

Davete katılanlar bu organizasyona katkılarından dolayı Av. Cem Yılmaz’a teşekkür ettiler.

YORUM YAP