Ankara Escortları

DOLAR32,2035% 0.06
EURO35,0412% 0.13
STERLIN40,9918% 0.13
FRANG35,4314% 0.23
ALTIN2.503,31% -0,28
BITCOIN71.263,646.316

KATKISIZ VE EL YAPIMI ÇİKOLATALAR

Yayınlanma Tarihi :
KATKISIZ VE EL YAPIMI ÇİKOLATALAR

sibel_kuvvetliÇikolata çoğumuzun vazgeçemediği bir lezzet olarak yerini korurken, sağlıklı kalmak isteyenlerin de uzak durmaya çalıştığı bir üründür. Geçtiğimiz günlerde Turgut Özal Bulvarı’nda vatandaşların yoğun katılımı ile açılan ve bu yanılgıyı göz önünde tutan Kashen Coffee&Chocolate işletme sahibi Sibel Kuvvetli, sağlıklı kalmak isteyen ve kilolarına dikkat eden Adanalılar için katkısız ve el yapımı çikolatalar üretiyor.

“Fındık, fıstık gibi oturup tek tek ayıklıyoruz”

Üretiminde; organik ürünler kullanarak daha sağlıklı ve Adanalılar kilo aldırmayan çikolatalar hazırlayan Sibel Kuvvetli, “ Hepimizin bildiği gibi ev yapımı doğal çikolatanın diğer tatlılara göre sağlık açısından zararsız olduğu tıbben de kanıtlandı. Öte yandan hazırladığımız çikolatalarda 1. sınıf malzeme kullanmaya özen gösteriyoruz. Hatta çikolatalarımızın içine eklediğimiz fındık, fıstık gibi malzemeleri toptan almak yerine oturup tek tek taze bir şekilde ayıklıyoruz. Kashen Coffee&Chocolate olarak insanların damak tatlarını düşündüğümüz kadar sağlıklarını da düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

“Yurtdışındaki tatları Adanalılarla buluşturmak”

Pasta yaparken bile en kaliteli ürünleri kullandıklarını dile getiren Kuvvetli, “Kalitemizden asla ödün vermek istemiyoruz. Yurtdışındaki bütün imkanları Adana’ya getirmek ve kendimi bu anlamda yetiştirmek istiyorum” dedi.  Menülerinde her çeşit kahvenin olduğunu söyleyen Sibel Kuvvetli, Belçika’dan getirttikleri çikolataları ve Hollanda kahvesi Douwe Egberts’in özel kahveleri olarak sunacaklarını belirtti. Sabah saat 8’den gece saat 12’ye hizmet verecek olan Kashen Coffee&Chocolate’ye çok emek harcadıklarını belirten Kuvvetli, bütün Adanalılara ev rahatlığı ortamı sunacaklarının altını çizdi.

 

YORUM YAP