DOLAR23,4941% 1.65
EURO25,3814% 1.24
STERLIN29,6171% 1.18
FRANG26,1104% 1.47
ALTIN1.483,92% 1,56
BITCOIN625.916-0.053

“KADINLARIN SESİ OLURUM”

Yayınlanma Tarihi :
“KADINLARIN SESİ OLURUM”

nevinADANA – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seyhan İlçe Kadın Kolu Başkanı Nevin Biçer, belediye başkanlarının belediye meclis üyelerinin profiliyle daha bir önem kazanacağını belirtti.

Aynı zamanda Seyhan İlçe Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı olan Nevine Biçer, Seyhan’ın sorunlarını iyi bilen bir partili olarak vatandaşların sorunlarına çözüm aramak için belediye meclisinde görev almak istediğini söyledi. Kadınların dünyaya açılan penceresi olmak için yola çıktığını kaydeden Nevin Biçer, “Kadınların sesi olmak istiyorum” dedi.
Seyhan’ın Azim Öztürk eliyle geri bırakıldığını, vatandaşların sorunlarının CHP yönetimiyle sona ereceğine inandığını vurgulayan Nevin Biçer, “Seyhan’da yıllardır CHP çatısı altında görev alıyorum. Gezdiğim, gördüğüm tüm insanlara yardımcı olmaya çalıştım. Engelli vatandaşlarımıza araç temininde bulunmaya çalıştık. En uzak ilçelerimize giderek vatandaşlarımızın sorunlarını dinledim, çözüm üretmeye çalıştım. Üniversite öğrencilerimize destek oldum. İhtiyacı olan ailelere maddi manevi destek sundum. Seyhan İlçe Kadın Kolu üyesi arkadaşlarımızla birlikte toplumun tüm kesimlerine ulaşmaya çalıştık” diye konuştu.
Parti Okulu eğitmeni olarak birçok proje hazırladıklarını ve uygulamaya koyduklarını ifade eden Biçer, “Partimizin bayrağını daha yukarılarda dalgalandırmak ve Seyhanlı hemşehrilerimizin sorunlarına ortak olup bu sorunları çözmek için çaba sarfetmek istiyorum” dedi.
Nevin Biçer, eğitime büyük önem verdiğini, parti okulu kapsamında eğitim çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü ve Seyhanlı çocukların eğitime de katkı sunmak istediğini sözlerine ekledi.

YORUM YAP