DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

KADIN BAŞKAN ADAYI İŞİ SIKI TUTUYOR

Yayınlanma Tarihi :
KADIN BAŞKAN ADAYI İŞİ SIKI TUTUYOR

fethiyeatilDemokratik Sol Parti (DSP) Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fethiye Atıl, Seyhan Belediye Meclis Üyesi Hakan Sabuncu, Seyhan İlçe Başkanı Ayhan Özüsağlam ve parti üyeleri Cemalpaşa Mahallesi’nde halkın sorunlarını dinledi, esnaf ziyareti yaptı.

ADANALI KADIN BAŞKAN GÖRMEK İSTİYOR

Mevcut belediyelerle ilgili sorunların oldukça fazla olduğuna dikkat çeken Adanalılarla sohbet eden Atıl, kavgadan uzak, herkesin eşit hizmet göreceği belediyecilik anlayışı ile hizmet edeceklerini ifade ederek, ‘Bu seçim döneminde mutlaka herkes sandık başına gitmeli, tercihlerini DSP’den yana kullanmalıdır.Adana’nın demokratik sol anlayışa sahip belediyelere ihtiyacı var.’dedi.

DSP’nin kadın bir adayla halkın karşısına çıkmasından dolayı memnun olduklarını anlatan Adanalılar da, Fethiye Atıl’a başarılar dileyerek, destek sözü verdiler.

ÇALIŞKAN’IN SEÇİM BÜROSUNA ZİYARET

MHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan’ın Sular’daki seçim bürosunu da ziyaret eden, vatandaşlarla sohbet eden Atıl, başarı dileklerinde bulunarak, ‘Yerel seçimlere kısa bir süre kaldı.Bu süre içerisinde her parti adayının sağduyu ile hareket ederek, kavgasız, barışık, demokratik bir yarış çerçevesinde çalışmalarına devam etmelerini diliyoruz.’diye konuştu.

YORUM YAP