DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

İMAMOĞLU’NDA TEMİZLİK HAREKATI

Yayınlanma Tarihi :
İMAMOĞLU’NDA TEMİZLİK HAREKATI

imamogluAdana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerini ilçelere götürmeye başladı.  İmamoğlu ilçesine giden Başkan Hüseyin Sözlü, İmamoğlu Belediye Başkanı Gazi Adamhasan ile birlikte muhtarların sorunlarını dinledi ve çöplüğün kaldırılması için çalışmaların başlaması talimatı verdi.

İmamoğlu’nun Yazıtepe Mahallesi’nde çöplüğün köyün eski merasının içinde yer aldığını belirten Hüseyin Sözlü, “Bu mera hastalık ve mikrop yuvası. Yazın rüzgarın yönüne göre etkisi altındaki köyleri boğuyor. Buradaki çöplüğün belediyecilik disiplini açısından ifade ettiği anlama bakılırsa İmamoğlu eski belediye başkanının seçimi niçin kaybettiği de ortaya çıkıyor. İnşallah biz halkın sağlığını düşünerek bu çöplüğü ortadan kaldıracağız. Şu anda çalışmalarımız başladı. Temizliğe son sürat devam ediyoruz” dedi.

Başkan Hüseyin Sözlü, çöplüğün yaklaşık bin dönüm olduğunu söyleyerek, “Burası yeniden mera olacak ve hayvancılık yapan insanlarımıza hizmet verecek” şeklinde konuştu.

Hüseyin Sözlü, “Bir şey değişecek her şey değişecek” sloganıyla başladıkları yeni görev döneminde yeni ve güzel şeyler ortaya koyarak devam edeceklerini kaydetti.

“İMAMOĞLU YAŞANIR BİR YER OLACAK”

İmamoğlu Belediye Başkanı Gazi Adamhasan da, seçim vaadlerinden en önemlisinin temizlik olduğunu vurguladı. Yazıtepe halkına çöplüğün kaldırılması konusunda söz verdiklerini söyleyen Adamhasan, “Bu çöplük 3 köyümüzü çok rahatsız ediyordu. Sağolsun Hüseyin Sözlü başkanımız bize destek oldu. 20 yıldır rahatsızlık veren bu çöplük Hüseyin Sözlü başkanımızın desteği ile kaldırılıyor. İmamoğlu’nu hep birlikte yaşanır bir yer haline getireceğiz” dedi.

Mahalle muhtarları da eskiden mera olarak kullanılan alanın çöplük olmasıyla şikayetlerin başladığını ve ayrıca sinekten muzdarip olduklarını belirterek, “Sayın Başkanımız bizim şikayetlerimize kulak verdi ve bu sorunumuzu çözüyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” dediler.

YORUM YAP

DÖVİZ KURLARI

 • DolarDOLAR
  ALIŞSATIŞFARK
 • EuroEURO
  ALIŞSATIŞFARK
 • SterlinİNG. STERLİNİ
  ALIŞSATIŞFARK
 • FrangİSV. FRANGI
  ALIŞSATIŞFARK
 • Kanada DolarıKAN. DOLARI
  ALIŞSATIŞFARK
 • Çeyrek AltınÇEYREK ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
 • Gram AltınGRAM ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
 • BitcoinBITCOIN
  FİYATDEĞİŞİM

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

 • Satış
  Alış