Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN67.064,410.266

HERKES NEJAT UYGUR’DU

Yayınlanma Tarihi :
HERKES NEJAT UYGUR’DU

nejat_uygur_anildiAdanalı tiyatro severlerin jesti Süheyl ve Behzat Uygur kardeşleri çok duygulandırdı.

Adana Büyükşehir Belediyesi Altınkoza 13 Kare Sanat Günleri kapsamında Nejat Uygur anısına tiyatro oyunu sahnelendi. Süheyl ve Behzat Uygur Tiyatrosu oyuncularının “Adamı Hasta Etme” adlı oyunu Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda sahnelendi.

Tamamen dolu salonda oynanan oyunu Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ve eşi Serpil Aldırmaz ile 6 Mekanize Tümen ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Batı Bahadır Köse ve eşi de izledi.

Keyifli dakikaların yaşandığı oyunun sonunda bu kez sürprizi izleyiciler yaptı. Oyunun sonunda tüm oyuncular seyircileri selamlamak için sahneye dizildiğinde izleyiciler ellerindeki Nejat Uygur posterlerini havaya kaldırdı. Ortaya çıkan güzel görüntü Uygur kardeşleri çok duygulandırdı.

Süheyl ve Behzat Uygur Adanalılara teşekkür ederken, Nejat Uygur’la ilgili anıları izleyicilerle paylaştılar.

Adana’nın kendileri için çok önemli olduğunu belirten Behzat Uygur, “Bu güzel jestinizi Nejat Usta bir yerlerden görüyordur. Adana Nejat Usta için çok ayrı bir önem taşıyordu. Nejat Uygur Tiyatrosu Adana’da büyüdü. Bizler Adana’da doğduk. Nejat Uygur’u anmak için Adana’ya geleceğim hiç aklıma gelmezdi. Ancak o üzüntüyle değil neşeyle anılmak isterdi. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz da başta Süheyl ve Behzat Uygur olmak üzere tüm sanatçıları kutladı ve çiçek verdi. Zihni Aldırmaz, “Sizlere çok teşekkür ediyor, büyük ustayı saygıyla anıyorum” şeklinde konuştu.

YORUM YAP