DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

HER ŞEY YAKUP İÇİN

Yayınlanma Tarihi :
HER ŞEY YAKUP İÇİN

ilikkanseriİlik kanseri olan 5 yaşındaki oğlu Yakup Akbalık’ı ilik nakli için Antalya Medical Park Hastanesi’ne havayoluyla götürmesi, operasyondan sonra 6 ay hastanede yakın bir yerde ev kiralaması gereken inşaat işçisi  Nurettin Akbalık’a destek Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’den geldi.

Hüseyin Sözlü, 5 yıldır oğlunun iyileşmesi için çaba gösteren Nurettin Akbalık’la görüştü ve küçük Yakup’un iyileşmesi için gereken operasyonun gerçekleşeceği Antalya Madical Park Hastanesi’ne ulaşımın sağlanması  konusunda ve sonrasında gereken bakım için ne gerekiyorsa yapılacağını söyledi. Hüseyin Sözlü, 5 yaşındaki Yukup Alabalık’ın geçireceği ilik nakli operasyonunun ardından iyileşmesini umutla bekleyeceklerini ifade etti.

Antalya’ya gidecek uçak bileti parası bulamayan Nurettin Akbalık da Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye desteğinden dolayı teşekkür etti, tek isteğinin oğlunun sağlığına kavuşması olduğunu belirtti. İlik nakli operasyonu 7 Mayıs’ta gerçekleştirilecek.

YORUM YAP