Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN66.815,151.848

HER GÜN BAYRAM OLSA…

Yayınlanma Tarihi :
HER GÜN BAYRAM OLSA…

hergun_bayram_olsaSeyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk, “Dünyada öncelikle İslam toplumlarında ve birçok kardeş ülkede halen devam eden huzursuzluğun sona ermesi için hep birlikte dua edelim. Bu bayram bütün insanlık için barışa vesile olsun” dedi.

Belediye hizmet binasında belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve çalışanların katılımıyla düzenlenen bayramlaşma töreninde konuşan Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk, “Bayramlar sevinçlerin paylaşıldığı, mutlulukların insanlardan insanlara geçtiği, kısaca güzelliklerin arttığı, hüzünlerin azaldığı güzel günlerdir. Böylesi güzel günlerde bir arada olmak temennisiyle her birinizin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum” diye konuştu.

“Çalışanın Alın Teri Kurumadan Hakkını Ödedik”

Belediye Başkanı Prof. Dr. Öztürk, Kurban Bayramı kutlaması vesilesiyle bir araya geldiği çalışanlarına farklı konularda da açıklamalarda bulundu. Başkan Prof. Dr. Öztürk, “9,5 yıldır millete hizmet yolunda yürürken hep bir hususa dikkat ettik. Çalışanımızın, işçimizin, memurumuzun huzuru, mutluluğu, gülümseyen yüzü bizim önceliğimiz oldu. Bu Kurban Bayramı’na girerken de aynı hassasiyeti gösterdik. Bu hassasiyet nedir? Çalışanlarımızın belediyemizden tek kuruş alacağı yoktur. Niye? Çünkü biz şuna inandık. Samimi olarak dedik ki; ‘alın teri kurumadan işçinin hakkı teslim edilmelidir.’ Biz bu inançla hareket ettik. Allaha şükürler olsun sizi mahcup etmedik, ailenize karşı, çevrenize karşı, bakkala karşı, kasaba karşı kısaca hiç kimseye karşı sizi mahcup etmedik çok şükür” şeklinde konuştu.

“Tüm Ömrümüz Bayram Güzelliğinde Geçsin…”

Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve belediye çalışanlarıyla bayramlaşma törenindeki konuşmasında sözlerini şöyle noktaladı; “Bayram demek dostluk demek, kardeşlik demek, paylaşmak demek. Bayram demek coşku demek, mutluluk demek. O halde bir ömrümüz bayram güzelliğinde geçsin. Hepinizin ailenizle birlikte bayramınızı tebrik ediyor daha nice Kurban Bayramları’nda buluşmak dileğiyle sizleri Allaha emanet ediyorum”

YORUM YAP