Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

HAMZA GÜNGÖR VE MUSTAFA ÇAY

Yayınlanma Tarihi :
HAMZA GÜNGÖR VE MUSTAFA ÇAY

hamzaLDP Pozantı Belediye Başkan Adayı Hamza Güngör’ü basın dünyasından tanımayan yoktur. Hamza her ne kadar spor dünyasında yer alsa da iş, sanat ve siyaset dünyasından insanları da çok iyi tanır. Pozantılı olan Hamza’nın geçtiğimiz günlerdeki basın bülteni dikkat çekiciydi. Pozantı Belediyesi’nin mevcut başkanı Mustafa Çay’a yakınlığıyla da bilinen Hamza bu açıklamalarıyla Mustafa Başkan’ı hayli tedirgin etmişe benziyor.
Geçtiğimiz dönem AKP’den aday adayı olmasına rağmen Pozantı’ya aday yapılmayınca MHP’ye geçen ve anında aday olan Mustafa Çay’ın Pozantı’ya başkan olduğu gerçeğinden hareketle yakın arkadaşı Hamza Güngör’ün siyasi ataklarını çok da hayra yormamak lazım. Kimbilir Pozantıspor ve Başkan Mustafa Çay’la yakından ilgilenen ve oralardan bol bol haber yapan Hamza’nın seçimin nasıl kazanılacağını Mustafa Çay’dan öğrendiği düşünülürse Sayın Çay’ın işi bir hayli zor görünüyor.
Pozantı’da sevilen sayılan bir portre çizen Mustafa Çay, şayet tüm sırlarını Hamza’ya anlattıysa çok büyük yanlışa düşmüş olabilir.
Hele hele geçen gün Adana Demirspor – Boluspor maçında basın tribününden politik mesajlar veren ve Demirspor’un her atağında ‘Halk beni istiyor, halk beni istiyor’ diye haykıran Hamza’nın hallerini görünce kafamız iyiden iyiye karışıyor.
Kimbilir; boynuz kulağı geçebilir…
Ya da atı alan Üsküdar’ı…

YORUM YAP