DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

HALKIN AYAĞINA GİDİYOR

Yayınlanma Tarihi :
HALKIN AYAĞINA GİDİYOR

sozlu koylerAdana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Kozan’ın Tepecikören, Tekeli ve Çöbük köylerini ziyaret etti.

İlk olarak Tepecikören köyüne giden Başkan Hüseyin Sözlü, burada kurbanlar kesilerek, dualarla karşılandı. Köylülerle tek tek selamlaşan, hal ve hatırlarını soran Hüseyin Sözlü, burada yaptığı konuşmada, seçimde partisine ve kendisine gösterilen tevecühe teşekkür etti.

Kendisine gösterilen güvene hizmet ederek layık olmaya çalışacağını belirten Hüseyin Sözlü, “Biz seçim sürecinde de söyledik; makamları değil gönülleri fethetmeye talibiz. Sizlerle kucaklaşmak, sohbet etmek, sorunlarınızı dinlemek için buradayız. Biz memleket çocuğuyuz. Sizlerin bir parçasıyız. Bizim her köyde akrabalarımız, bağımız var. Bu nedenle sizlere hizmet etmek bizim için bir şereftir” dedi.

“Sizleri başı dik, sırtı pek, refah toplumunun bir parçası haline getirmek istiyoruz” ifadesini kullanan Hüseyin Sözlü, tarımsal altyapının da güçlenmesi için destek olacaklarını kaydetti.

Başkan Hüseyin Sözlü, içmesuyu altyapı gibi sorunları da kısa sürede çözmek istediklerini belirtti.

Köy ziyaretlerine Tekeli ve Çöbük köyleriyle devam eden Hüseyin Sözle, bu ziyaretlerin demokrasinin bir gereği olarak halkın seçtiği bir siyasetçinin halkın ayağına gitmesinin bir işareti olarak değerlendirilmesini istedi.

Hüseyin Sözlü, Çöbük köyünde kendisi için hazırlanan pastayı kendi elleriyle çocuklara yedirdi.

Kur’an-Kerim’in okunup, duaların edildiği Hüseyin Sözlü’nün köy ziyaretlerine İmamoğlu Belediye Başkanı Gazi Adamhasan da katıldı.

 

 

YORUM YAP